Na dálnici D6 ve směru z Karlových Varů na Sokolov došlo v pondělí dopoledne k vážné dopravní nehodě. U sjezdu na Sokolov, u čerpací stanice OMW, se střetl kamion s osobním vozidlem.

„Komunikace byla zcela uzavřena. Byla tam podezření na těžká zranění a na místo letěl vrtulník záchranářů, potvrdila policejní mluvčí Kateřina Krejčí. Policisté odkláněli dopravu směrem na Loket. Po dobu přistání vrtulníku byla dálnice uzavřena i v druhém směru.
U nehody zasahovalo hned několik jednotek hasičů.

„Hasiči ze čtyř jednotek vyjížděli v pondělí po desáté hodině dopoledne k dopravní nehodě dvou nákladních aut na silnici D6 u Sokolova. Nákladní auto po nárazu do stojícího kamionu skončilo zcela zdemolované, v kabině jel pouze řidič, který byl v době příjezdů hasičů na místo již mimo vozidlo. Na žádost posádky záchranné služby zajistili hasiči přímo na dálnici místo pro přistání vrtulníku, ten transportoval muže do nemocnice,“ potvrdil mluvčí hasičů Martin Kasal.

S ohledem vedro začali hasiči řešit, jak se postarat o osoby v čekajících autech. „Nakonec po dohodě s policií bylo umožněno osobním autům otočení se v koloně a v uzavřeném protisměru odjet na nejbližší sjezd. V koloně tak zůstala pouze nákladní auta, s jejichž řidiči byli hasiči v kontaktu pro případ například zajištění pitné vody,“ dodal Kasal.

Krátce před druhou hodinou odpoledne byl zprovozněn jeden jízdní pruh, hasiči na místě nehody dále řešili přeložení nákladu z havarovaného nákladního auta a asistenci při naložení na odtahovou službu. 

V posledních dnech někdo poničil mladé akáty a lípy vysázené na Masarykově náměstí v Hranicích u Aše.
Na stromech je škoda pět tisíc. Okousal je pes