K nehodě vyjely všechny složky integrovaného záchranného systému. Policisté na místě řídili dopravu kyvadlově.

„Řidič, ročník 1953, vozidla značky Škoda Felicia jel po silnici I/20 ve směru jízdy od Karlových Varů na Plzeň. Asi 500 metrů za odbočkou na obec Příšov vjel z dosud nezjištěných příčin do protisměru a čelně se střetl s protijedoucím vozidlem značky Škoda Octavia, které řídil muž ročník 1955,“ popsala nehodu mluvčí policie Michaela Raindlová. Řidič felicie bohužel na místě zemřel. Jeho spolujezdkyni a řidiče octavie si převzali do péče záchranáři.

Požár autobusu u Kotousova.
Učitelky zachránily dvě třídy dětí z hořícího autobusu. Šlo o vteřiny

„Záchranáři na místě ošetřili řidiče, ročník 1955, který utrpěl středně těžká zranění a při vědomí byl transportován na akutní příjem Fn-Lochotín. Žena, ročník 1957, utrpěla četná vážná zranění a byla leteckou záchrannou službu transportována na akutní příjem fakultní nemocnice na Lochotíně,“ uvedla mluvčí záchranářů Mária Svobodová s tím, že řidič druhého automobilu utrpěl velmi těžká zranění neslučitelná se životem a lékařka záchranné služby konstatovala úmrtí na místě.

Jak doplnila mluvčí policie, u zraněného řidiče nebyla provedena dechová zkouška na alkohol a byl nařízen odběr krve. U zemřelého řidiče bude provedena pitva. Věc si převzali kriminalisté z územního odboru Plzeň-venkov.