Jednou z nejčastějších příčin zásahů byly dopravní nehody. V uplynulém týdnu došlo k několika srážkám, při kterých byli zraněni nejen řidiči, ale i chodci. Policisté a hasiči museli rychle zasáhnout, aby zabezpečili místo nehody a poskytli první pomoc zraněným. Kromě dopravních nehod museli hasiči zasahovat také u několika požárů. Největší z nich vypukl v rodinném domě na okraji Karlových Varů. Díky rychlému zásahu hasičů se podařilo požár uhasit a zabránit jeho rozšíření na okolní domy. Naštěstí nedošlo k žádným vážným zraněním.

Kromě zásahů se záchranné a bezpečnostní složky věnovaly také preventivním aktivitám. V rámci kampaně Evropský den proti vloupání policistky v Sokolově poskytovaly rady, jak chránit svůj majetek, a informovaly o aktuálních trendech v oblasti vloupání do objektů. Návštěvníci obchodního centra si mohli prohlédnout a vyzkoušet zabezpečovací prvky.

close V Karlovarském kraji se v posledních dnech odehrálo několik vážných událostí. info Zdroj: HZS KV zoom_in V Karlovarském kraji se v posledních dnech odehrálo několik vážných událostí.

Tyto události ukazují, jak důležitá je práce záchranných a bezpečnostních složek.

Podívejte se na galerii: