Minulý týden se uskutečnilo v rakouském St. Johannu mistrovství světa Masters v silniční cyklistice. Na start se postavil také člen Cyklo Teamu Killi Sokolov, Ludbík Killinger starší (na snímku při startu časovky).

Ve středu byla na pořadu časovka jednotlivců, která se jela na 20 kilometrové trati za slunečného počasí, ale silného větru. V silné konkurenci obsadil Ludvík Killinger 11. místo s časem 26:40 min., když zajel nejrychlejší čas z české výpravy. Zvítězil Henny Rovers (Holandsko) 26:05 min., na druhém místě Bojan Ropret (Slovinsko) 26:18 min. a na třetím místě skončil Michael Barfoed (Dánsko) s časem 26:19 min. Na 14. místě dojel další český zástupce Radoslav Krummer (Slavia Karlovy Vary) v čase 27:00 min.

V pátek se jel silniční závod na 80 kilometrové trati. Průběh závodu byl velmi nervozní, došlo k několika pádům, a hodně se taktizovalo. Ludvík Killinger st.(Cyklo Team Killi) dojel na 42. místě v čase vítěze, když do závěvěrečného spurtu přijelo 65 cyklistů. Zvítězil Jooesten Theo (Holandsko) na 2. místě Kwiecien Wojciechm (Polsko) a třetí Balatti Ugo (Italie). Na 20 místě skončil R. Krummer (Slavia Karlovy Vary).