Lorencová vystřílela první místo

SOKOLOV - Mladá sokolovská střelkyně byla úspěšná na závodech Českého poháru v Brně

10.9.2008

Jana LorencováFoto: Deník

Na sokolovské střelnici se o víkendu konal závod pro příznivce velkorážných zbraní, ve kterém dosáhli výborných výsledků střelci, kteří dorazili z větších dálek.

Položkový závod ve velkorážné pistoli vyhrál výborným výkonem Jiří Čuba z Kladna nástřelem 147 bodu, na 2. místě se umístil Stanislav Novotný z Jáchymova nástřelem 144 bodu a na 3. místě se stejným nástřelem David Markus z Chebu.

Závod v revolveru vyhrál Rudolf Hejna z Karlových Varů nástřelem 145 bodu, 2. místo obsadil Stanislav Novotný z Jáchymova nástřelem 138 bodu a na 3. místo se prostřílel Pavel Škrňa z Karlových Varů nástřelem 131 bodu.

V Brně se uskutečnilo závěrečné 4. kolo Českého poháru v olympijských střeleckých disciplínách, kde si opět výborně vedla členka sokolovského klubu, jinak rodačka z Horního Slavkova a studentka Karlovarského gymnázia Jana Lorencová, když ve sportovní pistoli 30+30 ran vystřílela v sobotu druhé místo.

V nedělním závodě potom získala výborným nástřelem 575 bodu dokonce 1. místo. Z dalších sokolovských střelců se na 5. místo dostal Jan Klepáček v kategorii juniorů v libovolné pistoli a Eva Skořepová v kategorii žen v malorážkové pušce obsadila 6. místo ve standardu a 8. místo vleže.
Sportovní střelci se připravují na mistrovství České republiky, které se uskuteční ve dnech 12. až 14. září v Plzni. (ep)

10.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

Hledá se Talent města Nové Sedlo „Zlaté srdce“

Prodavačka sebrala peněženku na paletě, zmizelo z ní 10 tisíc

Další napadení záchranářů

Plesná - K dalšímu napadení záchranářů došlo v Karlovarském kraji. Tentokrát se terčem útoku stala výjezdová skupina z Lubů.