Soutěžilo se v disciplínách sportovní a libovolná malorážka, velkorážní pistole a sportovní pistole.
Závodů se zúčastnili i střelci Karlovarského kraje, z Jáchymova, Plzně a Domažlic.
Ve svých kategoriích zvítězili v libovolné malorážce 60 ran odchovanec sokolovského klubu, nyní člen Dukly Plzeň a současný mistr ČR František Skalík nástřelem 592 bodů, dále Jan Kaufner z Domažlic nástřelem 583 bodů a domácí Eva Skořepová nástřelem 587 bodů.Ve standardu 3x 20 vyhrál opět František Skalík ziskem 566 bodů a Michaela Vondrášková z Dukly Plzeň nástřelem 565 bodů.
Ve velkorážní pistoli vyhrál Stanislav Novotný z Jáchymova nástřelem 288 bodů a ve sportovní pistoli zvítězili Petr Klein z SSK Karlovy Vary nástřelem 564 bodů, Pavel Váňa, také z SSK Karlovy Vary, nástřelem 555 bodů a Jana Lorencová ziskem 567 bodů. Ta se také stala absolutní vítězkou závodu ve sportovní pistoli.
Ve dnech 3. – 4.10. se uskuteční oblíbený závod družstev ve střelbě ze samopalu a velkorážní pistole. (ep)