Již tuto sobotu startují do nové sezóny soutěže stolních tenistů. Ve 2. lize se hned v prvním utkání střetnou v krajském derby Batesta Chodov a KST Lázně Fr. Lázně. Utkání se hraje v tělocvičně SOŠ a gymnázia ve Smetanově ulici. Začátek v 15 hodin.
Ve 3. lize se utká nováček soutěže Baník Svatava na domácích stolech se Sokolem Bor. Hraje se v tělocvičně Baníku Svatava a začátek také v 15 hodin. V divizi se v okresním derby utkají jediní naši zástupci Batesta Chodov B a Slavoj Kynšperk. Začátek v 9.30 hodin. Krajský přebor I. A II. třídy začíná o týden později.
Byl také rozlosován okresní přebor družstev mužů, do kterého se nakonec přihlásilo 6 družstev. Je to o 3 méně než v minulé sezóně.
Družstva si vylosovala tato startovní čísla: 1. Baník Sokolov B – hrací den v úterý, začátek v 16 hodin, 2. Slavoj Kynšperk C – v úterý, začátek v 17,15 hodin, 3. Baník Svatava C – ve středu, začátek v 16 hodin, 4. Batesta Chodov E – v úterý, začátek v 16 hodin, 5. TJ Lomnice – v úterý, začátek v 17 hodin, 6. Baník Sokolov C – v úterý, začátek v 16 hodin.
V 1. kole musí do 19. 10. sehrát svá vzájemná utkání Baník Sokolov B a C. V úterý 14. 10. se utkají Slavoj Kynšperk C a TJ Lomnice. Utkání se hraje ve sportovní hale Slavoje a začátek je v 17.15 hodin.
Ve středu 15. 10. se utká Baník Svatava C ve své tělocvičně s Batestou Chodov E. Začátek utkání v 16.00 hodin. (hal)