Úvodem je nutno říci, že tým BK je poskládán z hráčů a hráček ročníků narození převážně 94-97, z čehož je patrné, že svým věkem se do kategorie šestnáctiletých neřadí. Vedení BK se však i přes tento handicap rozhodlo přihlásit mladé naděje mezi starší, neboť tato soutěž zaručuje sehrát větší počet utkání se silnějšími družstvy.

BK Sokolov – Jiskra Domažlice 37:66 a 31:75.
Sestava a body: Doubek 2 a 0; Tupý 2 a 3; Ryvola 0 a 0; Snopek 1 a 0; Krt 15 a 11; Stehlík 2 a 2; Rund 2 a 2; Mašková 2 a 0; Pecová 8 a 8.
Takřka od počátku utkání byl znát na palubovce rozdíl mezi oběma soupeři. Nikoli však basketbalový jako výškový a váhový.
Toho využili Domažličtí především v soubojích v blízkosti koše, kde si mohli pohodlně doskakovat své neúspěšné střely a pak bez potíží skórovat. Sokolovští měli v některých chvílích až přehnaný respekt ze svých starších soupeřů, a tak se často dopouštěli chyb, které Domažlice trestaly.
Konečné výsledky utkání 37:66, respektive 31:75 tak podle trenéra BK Sokolov Davida Zdeňka neodpovídají kvalitě a umu jeho svěřenců a věří, že již v dalším zápase se projeví zlepšení a zejména větší bojovnost a odvaha. (dz)