Vedle kolektivního úspěchu, kdy oddíl získal dvě třetí místa za kategorii juniorů a kadetů mezi osmnácti účastníky v soutěži Středočeské oblasti, které je účastníkem, získal i další individuální úspěchy.
Nejprve Václav Hejda přivezl vítězství z mezinárodního turnaje v Polsku, kterého se zúčastnili i mladí boxeři z Litvy, Ruska, Belgie, Anglie a dalších zemí, když porazil ve finálovém boji již ve druhém kole domácího reprezentanta.
Sedmičlenná výprava Baníku zavítala poté na turnaj do německého Oelsnitz.
Zde nastoupil jako první ve váhové kategorii do 30 kg René Hejda, který ve svém duelu podlehl o hlavu většímu německému mladíkovi.
Ve váze do 54 kg prohrál na body, za bouřlivé atmosféry, Karel Hejda s dvojnásobným mistrem Německa.
Jeho bratr Václav Hejda v kategorii do 57 kg doplatil na svou špatnou techniku, kdy byl za údery otevřenou rukavicí dvakrát veřejně napomínán, což mu proti dalšímu mistru Německa přineslo rozhodující bodovou ztrátu.
Bohumil Bistiak ve váze do 69 kg předvedl ve vyrovnaném duelu bojovný výkon. Stejně jako jeho soupeř byl rozhodčím počítán. V závěru měl více sil než domácí boxer, ale po chybě byl zasažen a lékař mu nedovolil pro zranění pokračovat v boji.
Ve stejné váze nastoupil i Josef Bečvář, který prohrál na body s rychlejším domácím borcem.
Vítězství vybojoval v kategorii +91 Petr Akenberg. Po prvních úderech si začal věřit a jeho obrácený gard a zadní údery levé ruky dělaly jeho protivníku velké problémy. Již v prvním kole rozhodčí po dvou počítáních jeho soupeře ukončil zápas v jeho prospěch.
Druhé vítězství pro sokolovské barvy vybojovala v ženské kategorii Hana Bečvářová, která si se svou německou soupeřkou přesvědčivě poradila už ve druhém kole.