2.liga mužů:
SKST Liberec B – KST Lázně Fr.Lázně 10:4. Body hostí: Blažek 2, Vilímovský, Vilímovský – Blažek, Sys – Hrčka.
AŠ Ml.Boleslav A – Batesta Chodov 10:5. Body Batesty: Vrbka, Kovačič Petr ml., Bufka, Vrbka – Kovačič Pavel, Bufka – Kovačič Petr ml.
SKST Liberec B – Batesta Chodov 10:3. Za hosty: Kovačič Petr ml. 2, Bufka.
AŠ Ml.Boleslav – KST Lázně Fr. Lázně 5:10. Body vítězů: Blažek 4, Sys 3, Vilímovský, Hrčka, Blažek – Vilímovský.

3. liga mužů:
Sokol Králův Dvůr B – Baník Svatava 10:2. První mistrovské body nováčka v soutěži uhráli Medvecký a Huleš.
TJ Šanov A – Baník Svatava 10:0.

Divize mužů:
TJ Ostrov B – Slavoj Kynšperk A 10:2. Čestné body Slavoje uhrál Lof.
Slovan K.Vary B – Slavoj Kynšperk A 10:6. Body hostí: Lof 2, Volf, Galek Vojtěch, Lof – Volf, Galek V. – Galek R. Ani obě vyhrané čtyřhry nepomohly Slavoji k zisku prvních mistrovských bodů. Družstvo oslabené o Medveckého, který přestoupil do Svatavy, bude mít těžkou práci s udržením v soutěži.
TJ Ostrov B – Batesta Chodov B 10:2. Za hosty bodovali ve dvouhrách Vrbka a Kořínek.
Slovan K.Vary B – Batesta Chodov B 10:4. Body hostí: Tonhauser M., Tonhauser Robert, Kořínek, Tonhauser R. – Kořínek.

Krajský přebor I. třídy mužů:
TJ Ostrov C – Slavoj Kynšperk B 10:7. Body Slavoje B: Bjalončik 3, Galek Lukáš, Volf, Bárta ml., Bjalončik – Volf.
TJ Loket B – Baník Sokolov A 7:10. Za domácí: Laurinc 3, Nováček 2, Kotlaba Josef 2, body vítězů: Paprštejn 3, Choděra 3, Skála ml. 2, Paprštejn – Choděra, Coma – Skála ml.
TJ Loket B – SK Merklín 10:3. Body domácích: Laurinc 3, Kotlaba Josef 3, Kotlaba Miroslav, Nováček, Laurinc-Kotlaba J., Nováček – Kotlaba M.
Start K.Vary B – Baník Sokolov A 10:7. Body Baníku: Paprštejn 3, Skála 3, Choděra.
Slovan K.Vary C – Slavoj Kynšperk B 8:10. Body vítězů: Bárta ml. 4, Liška Jan 3, Galek Lukáš 2, Kadavý. Důležité vítězství omlazeného B družstva Slavoje. Výborný výkon Bárty ml. a Jana Lišky.
Start K.Vary C – TJ Loket A 1:10. Body vítězů: Pumpr 3, Hlaváček 2, Přibyl 2, Bucifal, Hlaváček – Pumpr, Bucifal – Přibyl.

Krajský přebor mužů
2. třídy:
Baník Svatava B – Jiskra Aš C 9:9. Za domácí: Nerad 4, Vodrážka 3, Strýček 2.
Batesta Chodov D – Slovan M. Lázně A 10:2. Body vítězů: Ježek 3, Minář Miloš 3, Harašta, Krombholz, Krombholz – Harašta, Ježek – Minář Miloš.
Jiskra Aš D – Batesta Chodov C 2:10. Body vítězů: Tonhauser R. 3, Tonhauser Martin 3, Kalanyos Jiří 2, Tonhauser R. – Tonhauser M., Kalanyos Jiří – Kruliš David.
Baník Svatava B – Slovan M. Lázně A 10:2. Za domácí: Nerad 3, Strýček 2, Vodrážka 2, Holeček 2, Nerad – Holeček.
Batesta Chodov D – Jiskra Aš C 4:10. Body domácích: Ježek 3, Harašta.

Okresní přebor mužů:
Baník Sokolov B – Baník Sokolov C 13:5. Za domácí: Ječmen 4, Illesová Pavla 4, Illesová Kristýna 4, Illesová P.– Illesová K., 5 bodů pro hosty skrečí, domácí bez čtvrtého hráče.
Slavoj Kynšperk C – TJ Lomnice 11:7. Body vítězů: Bárta ml. 4, Kadavý 4, Knorek, Janda – Bárta ml.,Knorek – Kadavý, za hosty: Tobiáš 2, Procházka 2, Šafář 2, Polák.
Baník Svatava C – Batesta Chodov E 13:5. Za domácí: Strýček 4, Vodrážka 3, Buchtele 2, Horký 2, Strýček-Vodrážka, Buchtele – Horký, body hostí: Kruliš David 2, Kalanyos Gabriel 2, Marton.
Baník Sokolov C – Batesta Chodov E 2:16. Za domácí: Polcarová, Polcar Vojtěch, body vítězů: Kruliš David 4, Kalanyos Gabriel 4, Kožuškanič 4, Marton 2, Kruliš D. – Kožuškanič, Kalanyos G. – Marton.
TJ Lomnice – Baník Svatava C 6:12. Body domácích: Tobiáš 3, Procházka, Šafář, Polák, za vítěze: Vodrážka 4, Grošaft 3, Strýček 2, Buchtele,Vodrážka – Grošaft, Strýček – Buchtele.
Baník Sokolov B – Slavoj Kynšperk C 10:8. Body Baníku B: Vébr 3, Illesová Pavla 2, Ječmen 2, Illesová Kristýna 2, Illesová P. – Illesová K., za poražené: Bárta ml. 4, Liška David 2, Kadavý, Bárta ml. – Janda. (hal)