Ve váhové kategorii do 30 kilogramů nastoupil nejmladší z boxerské bratrské trojice bratří Hejdů, René. Tem měl za soupeře Štadlera z Plzně. Se sobě známým soupeřem boxoval René již počtvrté a po třech nerozhodných výsledcích konečně okusil radost z vítězství. Navíc si z Plzně odvezl pohár pro nejlepšího borce z kategorie přípravek.
Ve váhové kategorii do 54 kilogramů, juniorů nastoupil Karel Hejda proti zkušenému Stehlíkovi z Jičína. Ve vyrovnaném zápase si Karel udržoval mírnou bodovou převahu, kterou udržel až do konce zápasu.
V kategorii do 57 kilogramů si poradil na body Václav Hejda s Šalou z Pragy Praha.
V juniorské váze do 69 kilogramů podlehl Josef Bečvář v dalším vyrovnaném utkání na body plzeňskému Kvěchovi.
Poslední zástupce v juniorské kategorii, tentokrát ve váze do 91 kilogramů, Petr Akenberg v souboji s Filipem z OSA Praha ztratil své vedení až v závěru, kdy mu začaly docházet síly, a pražský boxer tak dosáhl remízového utkání.
Jediný zástupce v mužích Bohumil Bistiak se dlouho bodově přetahoval s Plzákem z Mělníka, v závěru mu rovněž chybělo více sil a na body těsně prohrál.

K dalšímu kolu ligy cestovali do jihočeské Třeboně bez Karla a Václava Hejdových, kteří před mistrovstvím ČR odpočívali, přesto si ani tam nevedli špatně.
K prvnímu duelu za sokolovský Baník nastoupil opět mladičký René Hejda. Se svým soupeřem Bartůňkem z Příbrami se nakonec, i když měl mírnou převahu, rozešel smírně.
V kadetech se postavil ve váze do 51 kilogramů Lukáš Havlena proti Duchoňovi z Boxingu Praha. Ve druhém kole inkasoval Havlena několik úderů na nos a kvůli silnému krvácení ho nakonec trenér mezi druhým a třetím kolem odvolal ze zápasu.
Ve váze do 75 kilogramů se utkal Patrik Dbalý s Pršancem z Třeboně. Nedostatek tréninků kvůli pracovním povinnostem se v průběhu utkání projevil a sokolovský boxer odešel poražen na body.
Další radost pro hornické barvy přineslo vystoupení Petra Akenberga, který v devadesát jedničce po několika remízách konečně protnul smůlu a po zlepšeném výkonu vyhrál s převahou na body.
Vítězství si připsal sokolovský box i v kategorii mužů. Zde zaznamenal po dvou porážkách a třech remízách svůj první vítězný duel Bohumil Bistiak. Ten si poradil na body s Dubským z Boxing Clubu Táty Němce.