OSK Olomouc – BCM Sokolov 75:74 (25:24, 47:43, 63:62).
Sobotní utkání bylo po celých čtyřicet minut naprosto vyrovnané. Ani jednomu z družstev se nepodařilo vytvořit větší náskok a skóre se tak přelévalo z jedné strany na druhou. V polovině utkání prohrávaly sokolovské dorostenky rozdílem čtyř bodů. Tento náskok se jim však podařilo během prvních dvou minut třetí čtvrtiny zlikvidovat. Následující minuty byly ve znamení velice pěkného basketbalu z obou stran, skóre bylo po celou dobu vyrovnané. Na začátku poslední minuty závěrečné čtvrtiny vedl Sokolov 72:70. Pak přišla chyba, kterou potrestaly domácí hráčky úspěšným tříbodovým košem a ujaly se vedení 73:72. Po osobní chybě hostujícího družstva zvýšila Olomouc dvěma trestnými hody na 75:72. V poslední vteřině se pak ještě podařilo hostujícím dorostenkám snížit na konečný rozdíl jediného bodu, 74:75.
Body BCM Sokolov: Hanušová 37, Štrudlová 22, Vážanová 6, Ondráčková 4, Kyjovská a Obořilová po 2, Fazekašová 1 bod.
BK Pardubice – BCM Sokolov 59:99 (8:24, 20:49, 40:73).
V jhnedělním utkání měly od úvodního rozskoku převahu sokolovské hráčky. Již během první čtvrtiny si vytvořily šestnáctibodový náskok, který po zbytek hrací doby neustále zvyšovaly. Po celé utkání dobře bránily a dařilo se jim i v útoku a to, jak rychlé protiútoky, tak i postupné útočné kombinace. I přesto, že v poslední minutě zápasu daly čtyři koše, nepodařilo se jim prolomit stobodovou hranici.
Body BCM Sokolov: Štrud– lová 24, Hanušová 20, Ondráčková 18, Vážanová 12, Kyjovská, Langerová a Obořilová po 6, Křížová 5 a Lochschmidtová 2 body. (jw)