BCM Sokolov – BC Slaný 69:49 (15:18, 31:32, 48:40).
Do utkání vstoupily lépe hostující hráčky, které na konci páté minuty první čtvrtiny vedly 12:2. Pak se ale domácí vzchopily, začaly se více soustředit na obranu a v útoku začaly být aktivnější. Důsledkem toho bylo stažení náskoku na rozdíl tří bodů na konci první čtvrtiny. Celou druhou čtvrtinu se sokolovské hráčky snažily obrátit vývoj zápasu ve svůj prospěch, ale nedařilo se jim to. Vyhrály druhou čtvrtinu rozdílem dvou bodů, ale v polovině utkání stále ještě prohrávaly o jeden bod. Obrat ve vývoji utkání přišel po přestávce, když se domácím, díky obrovskému nasazení v obraně, podařilo ubránit několik útoků Slaného za sebou a z rychlých protiútoků skórovat. Od třetí minuty třetí čtvrtiny již Sokolov vedl a postupně zvyšoval svůj náskok až na rozdíl dvaceti bodů.
Body BCM: Ondráčková a Vážanová po 13, Fazekašová 11, Obořilová a Vaníčková po 8, Heidlerová 6, Vondrová 4, Kyjovská, Lochschmidtová a Procházková po 2 bodech.

BCM Sokolov – TJ Sokol Kladno 69:59 (23:17, 42:32,, 55:50).
Začátek nedělního utkání, kromě prvního koše ihned po rozskoku, patřil hostujícím hráčkám. Domácím se podařilo na konci třetí minuty první čtvrtiny jít do vedení. Kladnu se dařilo přehrávat domácí především střelbou z nejkratší vzdálenosti a jednoduchými kombinačními akcemi. Sokolovské hráčky toto vyrovnávaly obrovskou bojovností. V polovině utkání vedly domácí rozdílem deseti bodů. Během třetí čtvrtiny se však podařilo hostujícímu družstvu snížit náskok na pět bodů. Na začátku poslední čtvrtiny domácí aktivní obranou získaly několik míčů za sebou a po úspěšném zakončování rychlých protiútoků si opět vytvořily potřebný náskok. O tento náskok ale během několika následujících minut přišly a na konci šesté minuty vedly jen o tři body. Poslední tři minuty zápasu se však dokázaly plně koncentrovat a šňůrou sedmi bodů v řadě si připsaly na své konto velice důležité vítězství.
Body BCM: Obořilová 16, Ondráčková 15, Fazekašová 12, Heidlerová 6, Kyjovská 5, Procházková a Vážanová po 4, Vaníčková 3, Lochschmidtová a Vondrová po 2 bodech.