V posledním finálovém turnaji krajského přeboru mládeže v šachu se rozhodne nejen o přebornících Karlovarského kraje, ale i o postupujících na mistrovství Čech. Hrát se bude ve čtyřech žákovských a jedné dorostenecké kategorii.
Turnaj je otevřený. Zváni jsou i neregistrovaní šachisté do věku 18 let.

Přihlášky: Miroslav Eliáš mobil 739 037 430, e-mail: miroslav.elias@volny.cz. Přihlášku je možno podat i při prezenci.

Místo turnaje: Zasedací sál CHZ HEXION Sokolov.

Začátek: 9.00, prezence 8.30 – 8.55 (vchod nad hlavní vrátnicí). Ukončení do 16.30 hod

Právo účasti: Registrovaní i neregistrovaní hráči (viz věkové kategorie).

Startovné: 40 Kč na hráče (sokolovské děti startovné neplatí).

Systém: Jednotlivci, švýcarský systém na 7 kol, 2x 30 minut – pro kategorie H+D 16, 14, 12 s povinným zápisem, pomocné hodnocení BHstr, SB. Podle počtu hráčů v jednotlivých kategoriích je možné sloučení kategorií. Dorost podle počtu účastníků (zřejmě každý s každým, zápis dobrovolný).

Vyhodnocení: Vítězové v jednotlivých kategoriích obdrží poháry, diplomy a medaile. Pro ostatní účastníky je připraveno cca 40 hodnotných věcných cen.
Komise mládeže vyhlásí krajské přeborníky, postupující na přebor Čech i konečné pořadí krajského přeboru ve všech kategoriích.

Ostatní: Oddíly na každého sudého hráče přivezou šachovou soupravu. Pro neregistrované poskytne hrací materiál pořadatel. Sponzor turnaje: Městský úřad Sokolov, Krajský úřad Karlovarského kraje, HEXION, a.s., Sokolov.

Občerstvení: V místním bufetu.