BCM Sokolov – Sokol Nusle 78:60 (15:19, 36:36, 55:49).
Do velice důležitého zápasu z pohledu konečného umístění v soutěži vstoupily lépe domácí hráčky, které si vytvořily náskok 8:2. Pak se ale dopustily několika chyb v útoku a Nuslím se podařilo tento náskok zlikvidovat a na konci čtvrtiny se ujaly vedení o čtyři body. Hned v úvodu druhé čtvrtiny zvýšili hosté úspěšným tříbodovým košem svůj náskok na sedm bodů. Domácí se snažily tento rozdíl ve skóre snižovat, což se jim postupně dařilo, a v páté minuty šly opět do vedení. V polovině zápasu byl stav nerozhodný, 36:36. Po přestávce se začalo dařit domácím v útoku, když trestaly chyby v obraně Nuslí. V závěru třetí čtvrtiny tak odskočily od svých soupeřek na rozdíl šesti bodů. V poslední čtvrtině se sokolovským hráčkám podařilo zvýšit tento náskok až na konečný rozdíl osmnácti bodů, a zaslouženě tak zvítězily. Body BCM: Hanušová 32, Fazekašová a Heidlerová po 13, Ondráčková 8, Obořilová 6, Vážanová 4 a Kyjovská 2 body.

Sokol Nusle – BCM Sokolov 77:61 (19:18, 39:28, 68:53).
Podle očekávání byla první čtvrtina vyrovnaná, žádné z družstev si nedokázalo vytvořit větší bodový náskok. O výsledku celého zápasu rozhodla druhá čtvrtina, ve které byly lepší domácí hráčky, které úspěšnou střelbou za tři body a jednoduchou hrou v útoku vyhrály čtvrtinu rozdílem deseti bodů. Sokolovským dorostenkám se nedařilo ubránit domácí děvčata při hře jedna na jednu a vůbec se jim nedařilo střelecky. Po přestávce se podařilo hostujícím dorostenkám několikrát snížit náskok soupeřek na rozdíl deseti bodů, ale vzápětí zase hned prohrávaly minimálně o sedmnáct bodů. V poslední čtvrtině se obě družstva soustředila především na obranu, o čemž svědčí i skóre v této desetiminutovce, 9:8. Nusle tak dokázaly dokonale Sokolovu oplatit sobotní porážku a vyhrály rozdílem šestnácti bodů.
Body BCM: Hanušová 20, Ondráčková 14, Heidlerová 10, Vážanová 7, Obořilová 4, Kyjovská a Štrudlová po 2, Fazekašová a Křížová po 1 bodu.