BŠM Sokolov – BK Tábor 75:52 (16:15,37:24,53:34).
V sobotu sokolovští hráči zaspali v úvodu utkání, ve 3. minutě prohrávali 2:8 a první čtvrtina byla zcela vyrovnaná. Ve druhé čtvrtině basketbalisté BŠM podali zlepšený výkon a vytvořili si třináctibodový náskok. Ve druhém poločase naši hráči tento náskok postupně ještě navýšili, a tak mohli dostat příležitost i všichni hráči z lavičky.
Body BŠM: Fiala 23, Ulman 18 (4 trojky), Mareš 11, Tůma 8, Jirásek 8, Kutěj 4, Kolesnyk 2, Brtek 1.
Fauly: 20 – 31, TH: 38/15– 20/11.

BŠM Sokolov – Slovan Jindřichův Hradec 63:69 (22:10, 38:32, 57:46).
Hráči BŠM nastoupili do obou zápasů kvůli nemocem oslabeni o několik hráčů a to se projevilo zejména v nedělním zápase. Basketbalisté Sokolova si na začátku zápasu vytvořili mírný náskok, který drželi až do čtvrté čtvrtiny. Poslední čtvrtinu však hráči BŠM prohráli 6:23, v této části hry se projevil úbytek sil v kombinaci s mnoha zbytečnými ztrátami, které soupeř nekompromisně trestal.
Body BŠM: Fiala 18, Mareš 13, Kutěj 13 (2), Tůma 9, Ulman 6 (2), Jirásek 4.
Fauly: 18 – 16, TH: 21/11 – 21/10.
Sestava BŠM Sokolov: J. Ulman, P. Fiala, J. Tůma, P. Šneberk, J. Brtek, J. Mareš, Mk. Dědič, R. Kutěj, J. Jirásek, J. Horych, T. Fenkl, A. Kolesnyk.