SPV Sokolov – Toužim 6:2 (2:2, 1:0, 3:0).
Namotivovat se do zápasu s týmem z chvostu tabulky je docela obtížné, ale vidina v prodloužení vítězného tažení Sokolova dělá své. Do první třetiny se nástup Sokolovu povedl a už ve třetí minutě se ujal vedení 1:0. První třetina byla vyrovnaná i díky tomu, že hráči Sokolova hráli bez myšlenky a nápadu. Což vedlo k tomu, že hráči Toužimi dokázali srovnat v první třetině dvakrát skóre. Za stavu 2:2 dále pokračovala ne úplně přesvědčivá hra Sokolova, ale i přesto dokázal Sokolov do konce zápasu navýšit skóre na 6:2 a zabránit tak možné „ostudě“ v podobě porážky.
Branky: Trnka (Zajíček), Zajíček (L. Černý), Izakovič, L. Černý (Zajíček), Izakovič (Stejskal), Stejskal (Gasparik). Střely: 35:19.

SPV Sokolov – Aš 9:6 (1:4, 3:0, 5:2).
Po mizerném výkonu z prvního utkání si chtěl tým Sokolova napravit reputaci proti soupeři z Aše. Ale první třetina tohoto zápasu byla vůbec nejhorší v celé sezóně. Již v šesté minutě prohrával Sokolov 0:3 po bezzubém výkonu celého mužstva. Celá první třetina byla opravdovým výsměchem pro suverénní tým soutěže. Výsledek 1:4 po prvních patnácti minutách odpovídal předvedené hře obou týmů. Do druhé třetiny Sokolov nastoupil s novým mužem v brance a namotivován rozborem špatně předvedené hry i nabuzen předvést florbal odpovídající jeho kvalitám. Plán vyrovnat skóre co nejdříve se začal dařit díky dvěma využitým přesilovým hrám. Do konce druhé třetiny se podařilo skóre vyrovnat a hra Sokolova se uklidnila. Vstup do třetí třetiny se povedl na výbornou a hned v první minutě dokázal Sokolov vstřelit branku v oslabení. I přes okamžité vyrovnání Sokolov neznervózněl a pokračoval ve zlepšeném výkonu, který přinášel ovoce v podobě navýšení skóre. V posledních vteřinách zápasu dokázal Sokolov přidat další branku v oslabení a úspěšně dovést zápas k vítěznému konci.

Branky: Trnka (F. Černý), Izakovič (Gasparik), Abrhám, Petrák (Gasparik), Abrhám (Izakovič), Izakovič, Izakovič (Gasparik), Gasparik (Vodrážka), Gasparik (Izakovič). Střely: 33:19.