I přesto, že se sokolovským hráčkám nepodařilo tento zápas vyhrát, porážkou o pouhé dva body si definitivně zajistily účast v této soutěži i pro příští sezónu.

TJ Sokol Toužim – BCM Sokolov 63:61 (19:18, 34:32, 56:50).

Z počátku utkání se žádné družstvo nemohlo prosadit v útoku. Na konci páté minuty první čtvrtiny byl stav 3:6 pro Sokolov. V následujících třech minutách si vytvořily hostující hráčky náskok osmi bodů, 10:18. Toužim se ale nevzdala a do konce čtvrtiny šňůrou devíti bodů za sebou otočila skóre ve svůj prospěch na 19:18. Druhá čtvrtina byla vyrovnaná, žádnému z družstev se nepodařilo vytvořit si nějaký výrazný náskok.

Po přestávce se více bojovalo o míč, než se útočilo, Toužim vyhrála čtvrtinu rozdílem čtyř bodů, a na začátku poslední desetiminutovky tak vedla o šest bodů. Hned na začátku poslední čtvrtiny zvýšily domácí svůj náskok na deset bodů. Sokolovské družstvo, které je tvořeno převážně staršími dorostenkami, se však dokázalo vzchopit a devíti body za sebou dotáhlo náskok svých soupeřek na jeden bod. V závěru utkání měly více štěstí hráčky Toužimi, které nakonec zvítězily o dva body.

Body BCM: Ondráčková a Štrudlová po 16, Křížová a Obořilová po 7, Vážanová 6, Lochschmidtová 3, Heidlerová, Kyjovská a Procházková po 2 bodech.