V soutěži vzpírajících družstev mládeže obsadili naděje TJ Baník Sokolov za Rotas Rotavou moc pěkné, zasloužené druhé místo.
Družstvo juniorů TJ Baník Sokolov tvořili už ostřílení Bečka, Hlaváček, prvním rokem junior Honzajk, již rozkoukaný nováček v tomto sportu Tirinda a vypomohli opět borci z Nové Role Chvojka a Valdman. „Poděkování patří vedení vzpěračů Nové Role. Znovu zopakuji, jak je moc dobře, že spolupráce oddílů vzpírání v Karlovarském kraji takto bezvadně funguje, a to nejen v tomto případě a není řeč pouze o těchto dvou oddílech,“ pochvaloval si situaci hlavní trenér oddílu vzpírání TJ Baník Sokolov Petr Hrubý.

Výsledky sokolovských zástupců:

Sebastian Honzajk – trh 57 kg/ nadhoz 73 kg – prvním rokem junior, škoda jen, že tentokrát Sebastian skončil v obou disciplínách na svých základech (prvních pokusech), má totiž na mnohem víc.

Jaroslav Hlaváček – 76 kg/ 102 kg – určitě zaslouží pochvalu, závodní osobáčky a celkový posun vpřed, pouze získat větší sebejistotu na závodním poli a bude vidět další zlepšení.

František Bečka – 81 kg/ 101 kg – velmi pěkný výkon tohoto závodníka, velké zlepšení, osobní rekordy. Fanda má na mnohem víc, je to velký talent, který potřebuje důsledné vedení a pouze a jenom pečlivěji trénovat.

Aleš Tirinda – 85 kg/ 105 kg – rovněž pochvala, a to nejen za tyto závody, ale také za přístup k tréninku, a tím pádem zřetelnou viditelnost ve zlepšení techniky i výkonu.

Antonín Chvojka – 85 kg/ 105 kg.
Jakub Valdman – 73 kg/ 95 kg – výpomoc z oddílu Nové Role, perfektní, spolehlivé výkony.
Celkem na Sinclair. body TJ Baník Sokolov: 1147, 5773 Sb.