Sokolov konečně nastoupil v plné sestavě i s Adamem Skalickým a hlavně na výkonu v prvním poločase to bylo znát. Ten Sokolov vyhrál, poté však polevil v koncentraci a připsal si další porážku.

SOKOLOV - KOŠUTKA B 30:37
poločas: 16:15

Od začátku prvního poločasu se hrála vyrovnaná a celkem i svižná házená. Ve vedení se však drželi hráči Košutky, kteří se opírali hlavně o levou spojku Martina Krafku. Náskok hostů však nenarůstal a až v 17. minutě vedla Košutka výraznějším rozdílem – 8:11. Sokolovští hráči však nic nevzdávali a nadále příkladně bojovali. Odměnou jim byly v rychlém sledu vstřelené branky a vedení 15:12 ve 23. minutě. Ke konci poločasu sice Košutka stáhla náskok, ale přesto si domácí do druhé půle odnášeli jednobrankové vedení.

Druhý poločas pokračoval vyrovnaným soubojem a mužstva se přetahovala o těsné vedení. Ve 40. minutě byl stav 22:22. Poté však přišla slabá desetiminutovka domácích, kteří polevili v obraně, zbytečně vysouvali obranu ve více hráčích, čímž vznikalo místo na šestce. Z těchto pozic se hráči Košutky nemýlili a hlavně díky brankám svého pivota vedli v 52. minutě již 25:33. Ke konci zápasu se tak drama již nekonalo a Košutka dovedla zápas do vítězného konce v poměru 30:37.
Sokolov předvedl dobrý výkon v prvním poločase, ve druhém však začaly docházet síly, z čehož pramenily chyby v obraně. Hráči nedokázali pokrýt střelce Krafku a v kritických momentech i pivota, který během pěti minut vsítil všech pět svých branek. Výkon z prvního poločasu je však příslibem do dalších zápasů.

V tom nejbližším čeká na sokolovské házenkáře v Plzni těžký soupeř v podobě béčka Slavie.
Sestava a góly Sokolova: Holý – Skalický 6, Neuwirth 6/2, Levčenko 11, Němec 3, Hynek 2, Bouda 1, Polesný, Pohanka 1, Bažant, Baránek, Hejl.
Nejvíce za Košutku: Martin Krafka 11, Ryba 6, Martínek 5. Rozhodčí: Osvald, Špaček Vyloučení: 2:0. Sedmičky: 3/2:1/0.