Nic už se nemohlo změnit na postavení Sokolova v tabulce, kterému náleží konečná šestá příčka, ale ve hře byl boj o první finálové vítězství, které mělo být dostačující motivací.

BK Sokolov – TJ Gymnázium Hladnov 78:64 (26:15; 48:36; 60:54).
S odhodláním získat první vítězství ve finálové skupině vstoupili hráči Sokolova do sobotního utkání. Rychlou a pěknou kombinační hrou přehrávali svého soupeře a od 5. minuty první čtvrtiny si začali vytvářet menší náskok. Ve druhé čtvrtině se hra vyrovnala, ale domácí nedovolili Hladnovu snížit vedení, naopak ho ještě o jeden bod navýšili.

Zřejmě pod dojmem vedení jako by se hráči uspokojili a doufali, že vítězství přijde samo. Soupeř zpřesnil obranu, naopak domácí tým svoji hru zpomalil a začal kupit chyby. Toho hráči Hladnova využili a během třetí čtvrtiny se přiblížili domácímu celku na pouhých 6 bodů. V závěrečné části ale Sokolov zlepšil obranu a opět bodově odskočil, takže se nakonec dohrávalo v poklidu a domácí se mohli radovat z prvního a, jak se nakonec ukázalo, jediného vítězství ve finálové skupině.
Sestava a body: Pták 4, Sochovský 0, Rychnavský 5(1), Polák 6, Tvrz 6, Svátek 8, Vážan 19, Podzimek 2, Stariat Jiří 22, Stariat Jan 6.

BK Sokolov – BK ČEZ Nymburk 64:103 (11:32; 21:52; 48:75).
Nedělní utkání se domácím vůbec nepovedlo a projev, jakým se prezentovali, vůbec nepatří do soutěže, jakou liga U 20 je. Až na výjimky hráli hráči zcela bez koncentrace, disciplíny a hlavně nasazení. Toho samozřejmě s chutí hrající Nymburk plně využil a domácí družstvo doslova smetl z palubovky.
Sestava a body: Pták 0, Sochovský 0, Králík 2, Rychnavský 4, Polák 8 (1), Svátek 8, Vážan 8, Podzimek 0, Stariat Jiří 26, Stariat Jan 4 (1).