Nejprve narazili na zřejmě nejslabší celek soutěže z Aše. Po vysokém vítězství se nenechali ukolébat a i ve druhém utkání proti posílenému týmu Chrástu si připsali na své konto další výhru.

TJ JISKRA AŠ - SOKOLOV 2:15 (0:3, 1:5,1:7).
Proti Aši nastoupil Sokolov jako jasný favorit a to už od první minuty začal potvrzovat. Hned v první minutě se Sokolov ujal vedení a častými nebezpečnými akcemi ohrožoval branku Aše i nadále. První třetinu vyhrál pohodlně 3:0. Do druhé třetiny vkročil Sokolov ještě lépe, to když hned v první minutě vstřelil branky dvě a už v podstatě nebylo o co hrát. Hráči Aše neměli žádnou šanci, nestíhali a nedokázali se hráčům Sokolova v ničem vyrovnat. Skóre se pořád navyšovalo a třetí třetina se dohrávala už jen z povinnosti. Tu dokázal Sokolov vyhrát 7:1 a celkovým konečným výsledkem 15:2 uštědřil Aši potupný výprask. Utkání se dalo přirovnat ke tréninkovému tempu, kdy hráči Sokolova nemuseli k cestě za jednoznačnou výhrou vynaložit spoustu sil.

Branky Sokolova: Gašparik 4, Izakovič 3, Abrahám 2, Zajíček 2, Stejskal, Černý F., Petrák, Trnka. Střely: 13:36.

TJ KERIO SPARTAK CHRÁST B – SOKOLOV 2:6 (0:1, 0:2, 2:3)
Ve druhém utkání na Sokolov čekal o poznání těžší soupeř, a to B tým Chrástu. Posíleni o hráče z A týmu Sokolovu slibovali, že se jako první tým pokusí je připravit o první body. První třetina byla vyrovnaná, možná s mírnou převahou Sokolova. Ve čtvrté minutě se Sokolov ujal vedení, ale rozhodně nemohl být uklidněn, protože hráči z Chrástu si dokázali připravit také spoustu zajímavých šancí. To, co nezvládla skvěle pracující obrana Sokolova, to dokázal pochytat výborně chytající brankář.

Ve druhé třetině již měl Sokolov více ze hry a dokázal po pěkných kombinacích přidat další dvě pěkné branky a do třetí třetiny jít s vedením 3:0. Ve třetí části hráči Chrástu zabrali a chtěli se o výsledek ještě nějakým způsobem poprat. Hra byla rychlá, vyrovnaná, se spoustou šancí, a to jak z kombinací, tak i z nebezpečných střel z dálky. Na dvě vstřelené branky Chrástu dokázal Sokolov odpovědět třemi brankami a s konečným výsledkem 6:2 si Sokolov veze domů další cennou výhru.

Branky Sokolova: Izakovič 4, Trnka, Gašparik. Střely: 18:30.