Poprvé si přijeli osahat atmosféru závodů i naši nováčci, kteří startovali v kategorii Kata nadějí (bílé a žluté pásy). Zde se Jana Nováková umístila v kategorii mladších žákyň na krásném druhém místě. V kategorii Kata starších žáků získal Ivan Režný třetí místo. Ostatním nováčkům se moc nedařilo, ale cenné zkušenosti jim pomohou v dalším tréninku.

V kategorii Kata od 6. kyu výše zvítězila mezi dorostenkami Andrea Lochschmidtová a v juniorkách si druhé místo odnesla Kateřina Střimelská. Kata dorostenci si rozebrali chodovští borci Miroslav Novák – 1. místo, Marek Schwimmer – 3. místo a Karel Hrabák – 4. místo.

V kategorii Kumite se „gorenjákům“ dařilo o poznání lépe. Ve starších žácích -52 kg obsadil Miroslav Novák 1. místo, ve starších žácích do 45 kg zvítězil Karel Hrabák a Michal Galla obsadil 4. místo. V kategorii dorostenců do 52 kg se ve finále utkali opět Miroslav Novák s Karlem Hrabákem, kde po velmi pěkném souboji vyhrál těsně o jeden bod Karel Hrabák.

Dorostenec Marek Schwimmer získal ve váze -60 kg bronz a dorostenka Andrea Lochschmidtová si ve váze +54 kg suverénně došla pro zlato. Jako poslední zasahovala do bojů o medaile z chodovských karatistů juniorka Bára Žemličková, která se ve finále váhy +54 kg střetla s vynikající karlovarskou Lenkou Kašparovou, která jí nedala žádnou šanci a zaslouženě zvítězila, a Bára se tak musela spokojit se stříbrnou medailí.
Zisk šesti zlatých, čtyř stříbrných a tří bronzových medailí je hezkým poděkováním všem sponzorům, bez jejichž pomoci bychom se takových turnajů nemohli zúčastňovat