I přesto, že jich bylo jen sedm, rozloučily se s letošní sezónou dvěma vítězstvími a obsadily tak konečné deváté místo.
BK Pardubice – BCM Sokolov 54:86 (12:22, 24:43, 46:62).
V sobotním utkání proti poslednímu družstvu v tabulce Pardubicím se sokolovské dorostenky ujaly velice rychle vedení. V páté minutě vedly 14:3.

Hostujícímu družstvu se dařilo v útoku přehrávat soupeře nacvičenými kombinacemi, střelecky se jim dařilo spíše ze střední vzdálenosti. S výjimkou třetí čtvrtiny udávaly sokolovské hráčky tempo hry. Jejich náskok se neustále zvyšoval až na konečný více jak třicetibodový náskok.
Body BCM: Štrudlová 27, Heidlerová 22, Ondráčková 14, Kyjovská 8, Obořilová 7, Křížová 6 a Lochschmidtová 2 body.

OSK Olomouc – BCM Sokolov 59:67 (26:14, 33:34, 42:51).
Nedělní utkání v Olomouci bylo daleko náročnější než to sobotní v Pardubicích. Domácí hráčky vedly na konci páté minuty již rozdílem deseti bodů. Během dvou minut se ale podařilo Sokolovu tento náskok stáhnout na rozdíl tří bodů, ale ještě do konce první čtvrtiny umožnily domácím zvýšit jejich náskok na dvanáct bodů. Po této nevydařené čtvrtině se poměr sil na hřišti obrátil. Hostující děvčata se začala více soustředit na obranu a byla aktivnější a důraznější v útoku. Díky tomu vyhrál Sokolov tuto čtvrtinu o 13 bodů a v polovině zápasu vedl o jeden bod. Ve třetí čtvrtině pokračovaly sokolovské hráčky ve své zlepšené hře a postupně zvyšovaly svůj náskok.

Před začátkem poslední čtvrtiny vedli hosté o devět bodů. Hned na začátku čtvrtiny se však dopustily hostující dorostenky několika chyb v útoku, kterédomácí okamžitě potrestaly, a v páté minutě byl rozdíl ve skóre pouhé dva body pro Sokolov. Následujících pět minut ale zahrály sokolovské hráčky opět velice dobře a vítězství si již nenechaly vzít.
Body BCM: Ondráčková 23, Heidlerová 18, Štrudlová 9, Kyjovská 8, Obořilová 7 a Lochschmidtová 2 body.