První květnový den se jela v Praze časovka do vrchu Hřebenka a odpoledne kritérium „Memoriál Evžena Cihláře“. Na start časovky se postavilo 98 závodníků. V kategorii A se Ludvík Killinger mladší (Cyklo Team Killi ) umístil na 3. místě za 5:54 min. a Ludvík Killinger starší (ze stejné stáje) v kategorii C na druhém místě. V odpoledním kritériu byli zástupci oddílu Cyklo Team Killi Sokolov opět vidět. Killinger mladší dojel na 7. místě a Killinger starší v kategorii C zvítězil.

V sobotu 2. května se jel ve Znojmě „Evropa Marathon“. Po českých a rakouských silnicích se jelo celkem 120 kilometrů s celkovým převýšením 1 245 m. Na start se postavilo 185 závodníků z Česka, Slovenska, Německa a Rakouska. Na náročné trati za velmi silného větru se početné startovní pole roztrhalo do několika skupin. Killinger ml. v kategorii A dojel na 7. místě, Killinger st. v kategorii C na 4. místě.

Celkově po čtyřech závodech Extraligy je Ludvík Killinger st. na 1. místě a Ludvík Killinger ml. na 4. místě.
V pátek 1. května se jela v Chodově u Sokolova časovka jednotlivců, kde měl Cyklo Team Killi rovněž své zastoupení. V kategorii muži 36-49 let si dojel pro vítězství Jan Šíma mladší, v kategorii mužů 19-35 let skončil Miroslav Török na 8. místě a v kategorii mužů nad 50 let dojel Jan Šíma starší na sedmém místě.