To začne dnes v 9 hodin slavnostním zahájením. O hodinu později, v 10 hodin, se postaví na start účastníci prvního závodu.

Na co se mohou o tomto víkendu diváci v Březové těšit? Znovu to budou někdy až neuvěřitelné akrobatické kousky na umělých a přírodních překážkách v podání nejlepších jezdců z celé Evropy. Ve startovním poli Evropského poháru nalezneme přední evropské biketrialisty Javiera Alonsa, Xavi Casase, Petera Muzigu, Björna Levina a další borce ze Slovenska, Německa, Polska, Itálie, Švédska, Andorry, Španělska, Ukrajiny, Francie, Lotyšska, Belgie a samozřejmě nejlepší české jezdce včetně domácích borců z březovského oddílu v čele s Richardem Lochmannem.

Vedle sportovní podívané je připraven pro návštěvníky cyklotrialového klání bohatý kulturní program. Od 19 hodin vystoupí na Výsluní hudební skupina se širokým repertoárem Divokej Bill revival, diváci uvidí velkoplošnou projekci ze soutěže, na závěr potom již tradiční ohňostroj.

V neděli je v rámci soutěže připravena kategorie HI-TEC cup – HOBBY pro začínající jezdce. Této kategorie se může zúčastnit celá široká veřejnost, která dostává možnost vyzkoušet si lehčí trasy, samozřejmě při splnění technických podmínek, které jsou k dispozici na internetových adresách www.biketrial.cz nebo na www.biketrial-brezova. cz.