SPV Sokolov – Rokycany B 5:0 (2:0, 2:0, 1:0 ).
Na úvod posledního hracího dne na Sokolov čekal soupeř z Rokycan, tým, který byl aktuálně druhý, a proto nečekal Sokolov vůbec jednoduchý zápas. Ale Sokolovští rozehráli utkání výborně a po dvanácti minutách vedli 2:0 a na hřišti byli lepším týmem. I ve druhé třetině Sokolov dominoval na hřišti, soupeře nepouštěl do šancí a naopak přidal další dvě branky. Do třetí třetiny tak nastupovali hráči Sokolova s celkem slušným náskokem 4:0.

Rokycany ale ve třetí třetině zabraly, zrychlily hru, rychleji a přesněji kombinovaly a díky tomu si dokázaly vytvořit i několik zajímavých šancí. Obrana a celá hra Sokolova však šlapaly skvěle, hráči dokázali nápor ustát a naopak přidali pátou, uklidňující branku. Do konce utkání se už nic podstatného nestalo, a Sokolov tak mohl oslavovat další výhru a první utkání v historii klubu bez inkasované branky.
Branky: Stejskal (Gasparik), Stejskal (Petrák), Izakovič, Stejskal (Gasparik), Trnka (Abrhám).

SPV Sokolov – Stříbro 12:5 (6:2, 4:0, 2:3).
Nabuzeni uhájit neporazitelnost vlétli do utkání Sokolovští jako velká voda a po osmi minutách perfektního výkonu vedli 5:0. Toto ale hráče namlsalo a začali se více soustředit na osobní statistiky než na týmovou práci především v obraně. Stříbro dokázalo rychle snížit na 2:5 a tím vyslalo Sokolovu signál, že nic nevzdává a hodlá trestat každou chybičku. Naštěstí má Sokolov silný a vyrovnaný tým, individuálně vynikající hráče a hlavně strhující hru, a tak po krátkém zkratu nepřipustili jeho hráči žádné komplikace.

Po vyhrané první třetině 6:2 pokračoval Sokolov v náporu a přidával dál jednu branku za druhou. Ve druhé třetině sokolovští florbalisté vstřelili další čtyři branky, a do poslední třetiny tak vstupovali s jasným vedením 10:2.
Třetí třetina probíhala pro hráče Sokolova s vidinou oslav a následné cesty domů. Možná proto Stříbro dokázalo tuto třetinu vyhrát 3:2 a alespoň trochu zkorigovat už tak potupnou prohru. Sokolov tak dokázal i ve svém posledním zápase vyhrát, tentokrát nad Stříbrem 12:5.

Branky: Trnka (Abrhám), Trnka (Zajíček), Zajíček (Gasparik), Stejskal, Gasparik (Stejskal), Abrhám (Gasparik), F. Černý (Izakovič), Zajíček (Abrhám), Izakovič (F. Černý), Gasparik, Stejskal (Gasparik), Trnka (Abrhám).