Sokol Kladno – BCM Sokolov 86:75 (26:16, 44:35, 64:51).
Sobotní utkání bylo podle očekávání velice tvrdé, plné osobních chyb, z nichž velké množství zůstalo rozhodčími nepotrestáno. První čtvrtina vyšla lépe domácímu družstvu, sokolovským hráčkám se především nedařilo ubránit rychlé protiútoky domácích. Ve druhé čtvrtině zlepšili hosté obranu a hra se vyrovnala. Čtvrtinu vyhrál Sokolov rozdílem jednoho bodu.

Ve třetí čtvrtině si domácí vytvořily osmnáctibodový náskok, který se však podařilo sokolovským hráčkám v úvodu poslední čtvrtiny stáhnout na devět bodů. V poslední desetiminutovce byla hra opět vyrovnaná, Kladno si hlídalo svůj náskok a dotáhlo zápas do vítězného konce.
Body BCM: Štrudlová 22, Kyjovská 14, Křížová 12, Heidlerová 10, Procházková 8, Obořilová 7, Ondráčková 2 body.

BC Slaný – BCM Sokolov 56:57 (10:18, 21:32, 37:45).
Nedělní zápas začaly lépe domácí hráčky, které se rychle ujaly vedení 6:0. Pak se ale začaly prosazovat sokolovské hráčky, které během následujících tří minut otočily vývoj utkání ve svůj prospěch a do konce první čtvrtiny si vytvořily osmibodový náskok. Na začátku druhé čtvrtiny se podařilo domácímu družstvu stáhnout náskok Sokolova na tři body, ale hosté dokázali zlepšenou střelbou opět zvýšit svůj náskok a v polovině utkání vedli o jedenáct bodů.

Po přestávce domácí přešly na zónovou obranu, která začala dělat hostujícím hráčkám problémy. Zápas se zdramatizoval, když na konci čtvrté minuty poslední čtvrtiny stáhly domácí náskok Sokolova na pouhé dva body. V šesté minutě šel dokonce Slaný do vedení o jeden bod. Hostující družstvo si však v závěru dokázalo získat svůj náskok zpět a pohlídat si ho až do samotného konce zápasu.
Body BCM: Štrudlová 14, Ctiborová a Kyjovská po 12, Obořilová 10, Heidlerová 5, Křížová a Lochschmidtová po 2 bodech.