V pátek se jela Chebská čtyřicítka, což je maraton horských kol. Z TBB si výborně vedl Radek Fišer, který s náskokem více jak dvou minut vyhrál celkové pořadí i svou kategorii. Ani další březovští bikeři se však neztratili. Petr Ontko a Jiří Toms získali druhá místa. Jan Jiříček a Tibor Csipka brali „brambory“ a Jiří Bartoš dojel ve své kategorii osmý.

Sobotní program pak měli v Domažlicích při cross country Pavel Kodl mladší a Pavel Kodl starší. Pro staršího to byl návrat do sedla bicyklu po téměř dvou letech. Největší strach měl z posledních kol, ale ta se nakonec jela nejlépe. V cíli byl klasifikován na 7. místě. Mladší si vybíral během závodu smůlu. Krátce po startu se všem soupeřům vzdálil, aby pro technické potíže musel vybíhat kopec a byl dojet. Podruhé všem ujel, ale vzápětí nepozornost a pád znamenaly ztrátu 45 vteřin náskoku. V posledním kole musel pak i díky opozdilcům bojovat o vítězství až na samotnou pásku, kde uspěl.

V neděli se vydali zejména silničáři do Nechranic na 3. díl Severočeské amatérské ligy. Čtveřice Ontko, Csipka, Jiříček a Imrich se dlouho držela v hlavním poli, ale silný vítr dělal velké problémy, a tak se skupina hodně roztrhala. Z TBB se nejdéle drželi Ontko s Imrichem, ale ani oni až do cíle s nejlepšími nevydrželi. Ve svých kategoriích se umístili Csipka 6., Ontko 7., Imrich 7., Jiříček 23.

Nejvíce napilno během dlouhého víkendu měl Václav Viktorin, který se účastnil etapového závodu „Závod míru nadějí“ pro kadety. Na start se postavila v podstatě evropská špička z osmi států. Celkem startovalo 150 závodníků. Závod se skládal ze čtyř etap ve třech dnech. Ta nejtěžší byla hned ta první. V ní se dosti trápil, ale do cíle se dostal v polovině startovního pole. Postupně se rozjížděl a zlepšoval. Závěrečná časovka již byla spíše o vůli. V konečném pořadí byl hodnocen jako 62., což je odpovídající výsledek.