Jezdci klubu AMK Březová, kteří zastupovali Karlovarský kraj, se umístili na předních místech, jako tomu bylo u Daniela Boudy, který zvítězil v rámci mistrovství ČR, kdy se po dvou letech vrátil na soutěžní dráhu a potvrdil tím, že patří stále mezi nejlepší biketrialisty ve své kategorii.
Nový talent AMK Březová Richard Lochmann v nejtěžší kategorii Elite porazil celou plejádu velmi zkušených jezdců a nakonec skončil z 19 jezdců na pěkném 9. místě. Další jezdec AMK Březová Jan Čedík se v téže kategorii umístil na 15. místě. Nejen pořadatelé se po závodě shodli, že celkové výsledky potvrzují vysokou úroveň zahraničních jezdců.

Výsledky z Evropského poháru a mistrovství České republiky
V kategorii Elite se na prvním místě umístil český závodník Václav Kolář, následován španělským jezdcem Javierem Alonsem Vallinou. Třetí místo obsadil jezdec ze sousedního Slovenska Peter Muziga. V kategorii Minime zvítězil Lotyš Ansis Dermaks, za ním skončil Čech Jakub Valenta a na třetím místě se umístil Ital Allessandro Allegretti.
Kategorie Junior dopadla následovně: První místo získal belgický závodník Nicolas Massart, 2. místo opět Čech Martin Kakáč a 3. místo si odvezl slovenský závodník Ladislav Jánoška.
V kategorii Senior jsme v první vítězné trojici českého zástupce neměli. První místo obsadil Francouz Thomas Francisco, druhé Španěl Victor Hugo Freire Gonzalez a třetí místo Švéd Björn Levin.

V páté kategorii Benjamin obsadili první dvě vítězná místa závodníci Lotyšska. Jednalo se na prvním místě o Valterse Smiltanse, na druhém místě o Arvise Dermakse. Na třetím místě se umístil Ital Andrea Riva.
V kategorii Poussin zvítězil Belgičan Romain Leonard, jako druhý se umístil německý jezdec Robin Lehnert a třetí skončil Čech Kryštof Málek.
Poslední sobotní kategorií byla kategorie Femine. Zdejšími soutěžícími byly pouze čtyři ženy. Na prvním místě se umístila Češka Martina Očadlíková, na druhém opět zástupkyně České republiky Marie Křivová a na třetím místě zástupkyně Spolkové republiky Německo Juliane Treue.
V neděli proběhl Přebor Čech a Moravy neboli HI-TEC CUP a soutěž pro neregistrované kategorie HOBBY, kde si své dovednosti mohl vyzkoušet kdokoliv z široké veřejnosti.

Výsledky z Přeboru Čech a Moravy – HI–TEC Cup
V kategorii Hobby se na prvním místě umístil Pavel Klouček, následován Petrem Ševčíkem na druhém místě a Martinem Hamplem na místě třetím.
Kategorii Beginner A vyhrál Milan Šimek, na druhém místě se umístil Tomáš Konvička a na třetím Ondřej Císler.
V kategorii Beginner B bylo soutěžení jednoduché. Byl přihlášen totiž jen jeden soutěžící, Michal Stloukal, který se stal vítězem.
V poslední kategorii Beginner C se na prvním místě umístil Martin Štěpánek, na druhém místě dokončil Jan Vlasák a na třetím místě Filip Morawski.