Pořadatelé zvou všechny tradiční účastníky i nové zájemce. V posledním ročníku se vydalo na trať přes sto nejen cyklistických nadšenců.
Program závodu

Sraz účastníků je v 10 hodin na Starém náměstí, kde se provede prezence a oficiální sčítání. Poté bude vysvětlena trasa závodu a všichni budou seznámeni s pravidly.

Samotný start závodu proběhne po předchozích zkušenostech zhruba ve 12 hodin, i když je plánován na jedenáctou hodinu. Dojezd na Svatošské skály, kde je cíl první etapy, se předpokládá kolem 13. hodiny. Připraveno zde bude občerstvení, pivo, limo, opékání vuřtů a výtečný guláš. Doba strávená v příjemném tábořišti za všeobecného veselí se dle počasí odhaduje na dvě hodiny.

Posléze se odstartuje druhá etapa, která vede zpět na Staré náměstí do baru Falknov. Na Starém náměstí je připraveno grilování a zde také proběhne vyhlášení výsledků, slosování cen a bude samozřejmě pokračovat volná zábava.
Registrace

Pořadatelé prosí všechny účastníky, aby se, pokud mají takovou možnost, předem zaregistrovali na internetových stránkách sobotního závodu: www.cyclemarch.cz.
Startovné činí 200,– Kč.
Kontakt pro informace: info@cyclemarch.cz, tel: 608 220254 (ředitel závodu R. Galeja).