Díky krátkým závodům a také intervalovým startům se o vítězství bojovalo až do samého konce a o všem se rozhodlo v posledním, šestém díle.
Elitní kategorie byla sice trochu ochuzena, byli zde pouze Míra Brill a Tomáš Strnad. Veteráni s kadety pak dali dohromady až devítičlennou skupinu. Tudíž se závodilo v jedenácti lidech, a to bylo docela pěkné. Každý měl s kým závodit a bojovat o pozice. Pole se promíchávalo, předjíždělo se, bojovalo i spurtovalo. Prostě pro přihlížející nádhera.

Mezi nejmenšími se také konečně závodilo regulérně. Na start se postavili tři mini závodníci, jeden o něco starší a opět Petra Janusová. Ta však jezdila kratší úseky s velkými. Dan Šverdík z Profisportu jako starší měl s mini vždy úlohu ztíženou a i přes bojovnost to těžce nesl. Zato ostatní mrňousové si to rozdávali jako ti velcí a ve třech ze čtyř závodů se spurtovalo o vítězství. Nakonec nejúspěšnější byl Kája Macán (Plamen Chodov) před Tomášem Bolcem z Habartova a Dominikem Fialou (Profisport Cheb).

Výsledky:
D1 - 1. Kája Macán (Plamen Chodov) 6 bodů, 2. Tomáš Bolc (Habartova) 10, 3. Dominik Fiala (Profisport Cheb) 11.
D2 - 1. Daniel Šverdík (Profisport Cheb) a Petra Janusová (Team bike Březová).
K1 – 1. Tomáš Strnad (Wattsenglish.com) 26 bodů, 2. Miroslav Brill (Wattsenglish. com) 28.
K2 - 1. Jiří Čechman (Cykloteam Ostrov) 30, 2. Ondřej Sýkora (Profisport Cheb) 32, 3. Daniel Johanes (Profisport Cheb) 33, 4. Petr Fiala (Profisport Cheb) 34, 5. Jiří Bartoš (TBB) 35, 6. Petr Šulc (Wattsenglish. com) 35, 7. Tomáš Makoň (MCB Sokolov) 37, 8. Pavel Kodl (TBB) 40, 9. – 10. Jan a Robert Vokáčovi 70!!! (pořadatelé)

Závěrem pozvánka na další závody, které se budou konat 27.5. Přijet si zazávodit mohou úplně všichni. Ti „slabší“ bývají zvýhodněni.