V sobotu prohrály s Brandýsem nad Labem a v neděli byla nad jejich síly Plzeň. Celkově skončilo sokolovské družstvo, které bylo v celé soutěži nejmladším družstvem (bylo tvořeno, až na jednu výjimku, jen staršími dorostenkami), na osmém místě ve druhé lize žen. Tato příčka Sokolovu zaručuje účast v této soutěži i v příští sezóně.

BCM Sokolov – BK Brandýs nad Labem 50:77 (12:16, 20:39, 33:55).
Do sobotního utkání vstoupily překvapivě lépe domácí hráčky, které se ujaly vedení 6:0. Na konci šesté minuty vedly domácí 10:7. Pak se ale začal prosazovat zkušenější soupeř, kterému se hlavně začalo dařit střelecky. O výsledku zápasu rozhodla první polovina druhé čtvrtiny, kterou prohrály sokolovské hráčky rozdílem patnácti bodů. První koš dal Sokolov až v sedmé minutě. Domácím se nedařilo ubránit jednoduché akce soupeřek a nedařilo se jim střelecky. Po přestávce se hra přece jenom trochu vyrovnala, domácí začaly lépe a hlavně aktivněji bránit. Brandýs si ale s přehledem udržel svůj náskok až do konce utkání.

Body BCM: Štrudlová 20, Kyjovská 11, Heidlerová 8, Ctiborová 7, Obořilová a Lochschmidtová po 2 bodech.

BCM Sokolov – BaK Plzeň 59:60 (13:18, 29:29, 43:47).
V neděli si Plzeň vytvořila pětibodový náskok až v úplném závěru první čtvrtiny. Sokolovským hráčkám se nedařilo úspěšně zakončovat proti zónové obraně soupeřek a po několika chybách v obraně prohrávaly v šesté minutě druhé čtvrtiny již rozdílem deseti bodů. Po změně v obraně se podařilo domácím smazat tento desetibodový náskok ještě do přestávky. Po přestávce se opět dařilo více hostujícím hráčkám, které si opět velice rychle, v průběhu čtvrté minuty třetí čtvrtiny, vytvořily desetibodový náskok. Tento náskok se podařilo domácímu družstvu díky obrovskému nasazení v obraně zlikvidovat až v polovině poslední čtvrtiny. Dvě minuty před koncem utkání byl stav 55:55 a na začátku poslední minuty utkání vedl Sokolov rozdílem jediného bodu. Plzeň dvěma úspěšnými trestnými hody patnáct vteřin před koncem zápasu šla do vedení o jeden bod a po chybě domácích v rozehrávce se již na výsledku nic nezměnilo.

Body BCM: Heidlerová 17, Obořilová 13, Štrudlová 12, Kyjovská 8, Fazekašová 5, Křížová 3 a Lochschmidtová 1 bod.