V sobotu se jela ve Velké Dobré u Kladna časovka jednotlivců. Na náročné, 32 km dlouhé kopcovité trati, za velmi silného větru o velkého chladna si nejlépe vedl Ludvík Killinger starší z Cyklo Teamu Killi Sokolov, který zvítězil v čase 46:02 min. před Krummerem (Slávia Karlovy Vary) 46:56 min. a třetím v pořadí Burgerem (Markus Praha) 47:28 min.

V kategorii A se Ludvík Killinger mladší (Cyklo Team Killi) umístil na 5. místě s časem 48:23 min.
V neděli pokračoval seriál osmým závodem v Křinci u Nymburka. Na mírně zvlněném 20kilometrovém okruhu, za nádherného, teplého počasí, který se jel pětkrát, opět startovali zástupci Cyklo Teamu Killi Sokolov. Náročnost tratě znásoboval silný vítr, který startovní pole dokázal dělit na menší skupiny.

V závěru závodu se podařilo odjet na bočním větru Krummerovi (Slávia Karlovy Vary), kterého se vydal stíhat 8 km před cílem Killinger starší. V prudkém cílovém stoupání se to málem podařilo, když přijel za vítězem o pouhých deset metrů. Na třetím místě pak dojel Drahoš z CK Hlinsko, poté co vyhrál spurt skupiny. Killinger mladší přijel v první 25členné skupině na 10. místě.
V celkovém hodnocení si upevnil vedoucí pozici Ludvík Killinger st., na třetí místo se posunul Ludvík Killinger mladší.