V sobotu minikáristé absolvovali Memoriál Josefa Středy v Strenicích u Mladé Boleslavi, který byl zároveň 4. kolem Poháru České republiky ve slalomu minikár. Po tréninkových jízdách v dešti trať pozvolna osychala, a přinesla tak velmi zajímavé boje, ve kterých zpravidla rozhodla až poslední, třetí závodní jízda.

A v závodě se velmi dobře dařilo olovským závodníkům. V kategorii M5 se do prvé desítky probojoval opět Jaroslav Opolský, když obsadil právě 10. místo, na velmi pěkný výsledek z prvého kola poháru v Žalticích se nepodařilo navázat dalšímu zástupci našeho okresu Janu Hrábkovi z AMK Chodov, který obsadil patnácté místo. V kategorii M4 si připsala do pohárového hodnocení body Marcela Opolská za 6. místo, Markétě Opolské v kategorii M3D se podařilo vystoupit na stupně vítězů a připsat si tak 21 bodů za třetí místo. Benjamínek týmu Kristýna Opolská si v kategorii M0 oproti svému prvnímu závodu polepšila o jednu příčku, a připsala si tak body za páté místo.

Nedělní závod O pohár starosty Okrouhlé byl v pořadí pátým kolem Poháru ČR a celý se odehrál za krásného, slunečného počasí. A to zřejmě nejvíce vyhovovalo „dospělákům“ v olovském týmu. Jaroslav Opolský dosáhl v kategorii M5 15 pohárových bodů za šesté místo, Marcela Opolská si v kategorii M4 překvapivě vybojovala o deset bodů více za druhé místo. Sobotní výkon se nepodařilo zopakovat Markétě Opolské v dívčí kategorii, když obsadila až páté místo, a na stejné umístění opět dosáhla Kristýna Opolská. Ta tak zopakovala sobotní výsledek, když stejně jako ve všech dosavadních startech byla v kategorii M0 nejlepší z letošních nováčků.