Atletický klub Sokolov pořádá již třetí ročník Sokolovské hodinovky na tartanové dráze atletického stadionu Baníku, a to tuto sobotu 12. dubna 2008 od 14 hodin.
Na tento mítink jsou zváni jak sportovci, tak široká veřejnost, která se jistě nudit nebude. Součástí mítinku je totiž stejně jako vloni, tzv. Cooperův test, což je dvanáctiminutový běh na dráze, který je určen úplně pro všechny od dětí, přes „hobby“ sportovce až po trénované běžce. Ten začíná ve 14 hodin.
Diplom s výkonem a hodnocením zde po absolvování celého běhu dostanou úplně všichni závodníci.
Závody budou opět probíhat za hudebního doprovodu, který bude závodníkům pomáhat při „nekonečném“ zdolávání okruhů a divákům bude jistě zpříjemňovat hlasité skandování a povzbuzování svých favoritů. O vzpružení závodníků a také diváků se jako obvykle postará občerstvení U Špíry a firma Enervit.
Závody budou měřeny čipovým systémem a každý závodník bude mít na výsledkové listině časy jednotlivých okruhů! Samotná Sokolovská hodinovka je naplánována na 15 hodinu. Poběží se v několika kategoriích dle věku běžců. Nejlepší borci se mohou těšit na věcné i finanční ceny. Celá akce se koná za finanční podpory města Sokolov. Závod je započítáván do Ligy běžců KV kraje.
Organizátoři prosí zájemce o včasné přihlášení na internetové adrese oddílu www.atletika-sokolov.com, kde najdou všechny potřebné informace.
Termín ukončení přihlášek je již zítra, čili ve čtvrtek 10. dubna 2008!