Chlapci, kteří si mysleli, že umí basket, se musí postavit realitě čelem. Důvodem byl výsledek proti průměrnému týmu stejné kategorie. Nulová bojovnost, nedostatečná fyzičnost domácích hráčů a nechuť vyhrát se objevovaly v utkání pouze na sokolovských hráčích. Zřejmě je třeba spadnout na zem, začít pořádně pracovat v tréninku a doufat, že se výsledek dostaví. Ovšem bojovnost a touha po vítězství se naučit nedají, to musí chtít každý hráč sám.

Divize U15/ BK Sokolov TJ Slavoj Tachov 39:102.

Sestava a body BK: Rudolf Neudert 16, Jan Volf 12, Martin Alvarez 4, Patrik Bolvari 4, Leon Tichý 2, Vladimír Beránek 1, Lukáš Brabenec, Radek Džupin, Stanisl. Knedlík.

V nedělním utkání na sokolovské žáky čekal výkonnostně úplně jiný soupeř než v sobotu. Chebští hráči byli mladší i o několik let, ale sokolovští basketbalisté toho nedokázali využít a prohráli de facto s týmem minižáků. Nedělní výkon se rovnal tomu sobotnímu, když domácí hráči opět nebojovali a neměli zájem se porvat o vítězství. V divizi asi už nebude slabší tým, než bylo mladé družstvo z Chebu, a ani to Sokolovští nebyli schopni porazit. Závěr je tedy naprosto stejný jako po sobotním utkání. Jediným pozitivem může snad být jen to, že se všichni přítomní hráči zapsali do střelecké listiny.

Divize U15/ BK Sokolov TJ Lokomotiva Cheb 65:85.

Sestava a body BK: Rudolf Neudert 18, Jan Volf 15, Patrik Bolvari 8, Vladimír Beránek 7, Lukáš Brabenec 5, Martin Alvarez 4, Leon Tichý 4, Stanislav Knedlík 2, Radek Džupin 2. (bks)