Ašští, i když přijeli pouze v šesti lidech, hráli svou hru a prakticky celé utkání udávali tempo a styl hry. Zato domácí rezervní tým byl v nejsilnější možné sestavě, když do béčka byli přepsaní někteří hráči z druholigového áčka. To mělo za cíl jednoznačně posílit rezervu a snažit se vyhrát krajský přebor. Ovšem především tito hráči nepředvedli to, co se od nich očekávalo, a na hřišti se tím celý domácí tým vysloveně trápil.

Sokolovští se velice těžko prosazovali, volili nevhodné střely a především patřičně nebojovali, jako by nevěděli, o co se hraje. Basketbalisté BK Sokolov touto prohrou ztratili možnost krajský přebor vyhrát, což byl jednoznačný povánoční cíl. Tím pádem zřejmě v příští sezóně uvidíme oba mužské celky BK Sokolov v krajském přeboru.

Krajský přebor mužů/ BK Sokolov „B“ TJ Jiskra Aš 69:78.

Sestava a body BK: Milan Vážan 21, Radek Ježek 12, Vladimír Svojanovský 11, Jiří Gróf 7, Lukáš Šnobl 6, Josef Dicse 5, Michal Sláma 4, Jiří Troller 3, Antonín Zaschke, Jaroslav Smrčka, Ivo Rychlý, Zdeněk Dryák.

V sobotu 21. ledna se na domácí palubovce ve sportovní hale utkají od 16 hodin ženy s TJ Sokol Toužim, poté od 18 hodin se utkají druholigoví muži s BK Jindřichův Hradec „B“. V neděli pak od 10 hodin sokolovští muži přivítají SKB Strakonice. Všichni jste srdečně zváni, vstup je zdarma