BK Sokolov – BK Lokomotiva Plzeň „A“ 40:62. Sokolovští nastoupili proti jasně vedoucímu celku kategorie U12 a zároveň loňskému stříbrnému medailistovi z mistrovství České republiky velice nebojácně a dlouho s ním drželi krok. Ovšem zbytečné ztráty, neproměňování jasných příležitostí a trestných hodů stály domácí ještě lepší výsledek. Domácí opět vlivem nemocí nastoupili k dvojutkání v pouhých osmi lidech, přesto odvedli velice uspokojivý výkon.
Sestava a body BK: Matěj Kaiser 19, Matěj Štefka 9, Jan Kudláč 4, Radim Krůta 4, Michal Zubanič 2, Ondřej Sládek 1, Lukáš Brus 1, David Sýkora.

BK Sokolov – BK Lokomotiva Plzeň „A“ 41:63. Ve druhém utkání proti áčku plzeňské Lokomotivy Sokolovští pokračovali ve slušném výkonu a prakticky ještě necelé čtyři minuty před koncem mohli pomýšlet i na vítězství. Ovšem postupně začaly mladým Sokolovákům docházet fyzické síly, čehož zkušený soupeř využil. Plzeňští donutili sokolovské hráče ke ztrátám a jednoduše zakončovali získané míče.
„Prohrát obě utkání o cca dvacet bodů je ale přesto dobrou vizitkou pro domácí. Plzeňské áčko totiž každému soupeři dává pěkný bodový příděl a utkání končí velikým bodovým rozdílem. Kladem opět je zapsání všech přítomných hráčů do střelecké listiny, což dokazuje vyrovnanost domácího kádru,“ zhodnotil dvojutkání trenér Lukáš Šnobl.
Sestava a body BK: David Sýkora 8, Jan Kudáč 8, Ondřej Sládek 7, Matěj Kaiser 6, Matěj Štefka 4, Radim Krůta 4, Michal Zubanič 2, Lukáš Brus 2.

BaK Plzeň – BK Sokolov 54:57. Po brzkém ranním vstávání a dosti nepříjemném zimním cestování na sokolovské hochy čekalo v Plzni dívčí družstvo, které se loni umístilo na šestém místě ve finále České republiky, což svědčí o kvalitě soupeře.
Utkání proti nejlepším holkám v západočeské oblasti tak bylo velice vyrovnané a o každý míč se nesmírně bojovalo. Sokolovští ale kupili hodně chyb, jež vedly ke zbytečným ztrátám, a tím dávali domácím jednoduché šance skórovat. Bohužel sokolovských hráčů bylo pouze sedm a po fyzické stránce bylo pro ně utkání velice náročné. Koncovku mladí Sokolováci však zvládli na jedničku, když se snažili plnit všechny taktické pokyny svého trenéra, a dotáhli tak zápas do vítězného konce.
Sestava a body BK: Matěj Štefka 19, David Sýkora 12, Jan Kudláč 8, Matěj Kaiser 7, Lukáš Brus 6, Michal Zubanič 3, Radim Krůta 2.

BaK Plzeň – BK Sokolov 55:62. Druhé utkání v Plzni začalo stejně vyrovnaně jako to první. Ve druhé čtvrtině se Sokolovští trhli o patnáct bodů a zdálo se, že utkání v pohodě vyhrají.
Jenže opak byl pravdou. Sokolovští basketbalisté přestali bránit a začali dělat chybu za chybou. Domácí děvčata vycítila šanci a dotáhla se na rozdíl jediného bodu a opět vše směřovalo do vyrovnané koncovky utkání. Tu ale opět Sokolovští zvládli a i druhé utkání dotáhli do vítězného konce. „Škoda toho průběhu, protože si naši hráči utkání nesmírně zkomplikovali a místo pohodového vítězství se strachovali o výhru,“ litoval po zápase Lukáš Šnobl.
Sestava a body BK: Matěj Štefka 16, Michal Zubanič 14, Matěj Kaiser 12, Radim Krůta 10, Jan Kudláč 8, David Sýkora 2, Lukáš Brus. ⋌ (zpa