BK Sokol Kladno – BCM Sokolov 67:61 (13:2, 33:26, 44:45).
První utkání nadstavby letošního ročníku se sokolovským hráčkám nevydařilo, a to především díky první čtvrtině, kdy daly za deset minut hry jediný koš. Následující dvě čtvrtiny byly ve znamení snahy hostujícího družstva stáhnout náskok domácích z úvodu zápasu.

Druhou čtvrtinu tak vyhrál Sokolov o čtyři body, a třetí dokonce o osm bodů. Na začátku poslední desetiminutovky tak vedli hosté rozdílem jednoho bodu. O vítězství Kladna ale rozhodla čtvrtá až šestá minuta závěrečné čtvrtiny, kterou vyhrály domácí hráčky 9:0.
Body BCM: Štrudlová 22, Ctiborová a Křížová po 10, Ondráčková 7, Fazekašová 6, Heidlerová, Klečková a Kyjovská po 2 bodech.

BK Sokol Kladno – BCM Sokolov 86:58 (22:16, 45:25, 70:46).
Nedělní utkání bylo vyrovnané jen do předposlední minuty první čtvrtiny. Pak se postupně začaly prosazovat zkušenější domácí hráčky, které neustále zvyšovaly svůj náskok.

Sokolovskému družstvu se po celý zápas nedařilo ubránit rychlé protiútoky Kladna a dopouštělo se velkého množství chyb v útoku, které domácí okamžitě trestaly lacinými koši.
Body BCM: Štrudlová 18, Vážanová 14, Heidlerová 11, Ondráčková 6, Kyjovská 5, Ctiborová a Křížová po 2 bodech.
Třetí a případně čtvrté utkání play–off se hrají na tři vítězná utkání příští víkend v Sokolově.