BK Skřivánek Ústí nad Labem - BCM Sokolov 76:54 (21:16, 40:31, 59:48).

Pouze v sedmi se v sobotu představily sokolovské basketbalistky na hřišti Ústí nad Labem. První čtvrtinu vyhrály domácí hráčky rozdílem pěti bodů, když poslední minutu této čtvrtiny bylo skóre 4:0 v jejich prospěch.

Ve druhé čtvrtině se podařilo hostujícím hráčkám snížit náskok domácích na jeden bod. V samotném závěru čtvrtiny odskočily domácí na rozdíl devíti bodů, protože sokolovským ženám opět nevyšla poslední minuta, kterou prohrály 5:0.

Třetí čtvrtina byla z pohledu Sokolova nejlepší desetiminutovkou zápasu, protože ji prohrály jen rozdílem dvou bodů. V poslední čtvrtině docházely hostujícímu družstvu síly, domácí toho využily a zvýšily svůj náskok na konečných 22 bodů.

Body BCM:Ondráčková a Štrudlová po 18, Obořilová 5, Heidlerová a Kyjovská po 4, Fazekašová 3 a Křížová 2 body.

BK Baník Most - BCM Sokolov 64:52 (19: 14, 34:30, 49:41).

V neděli hostující hráčky většinu první čtvrtiny vedly. Stejně jako v sobotu však nezvládly poslední minutu, kterou prohrály 6:0.

V šesté minutě druhé čtvrtiny vedly domácí již rozdílem deseti bodů, 33:23. Sokolovské hráčky ale dokázaly tento náskok snížit na pouhé tři body.

V šesté minutě třetí čtvrtiny vedly mostecké basketbalistky rozdílem jediného bodu, 42:41. Poslední tři minuty ale vyhrály 7:0.

V poslední desetiminutovce utkání si domácí pohlídaly svůj náskok z předchozí části hry a ještě ho zvýšily na konečných dvanáct bodů.

Body BCM:Štrudlová 24, Heidlerová 8, Kyjovská a Obořilová po 7, Vondrová 4 a Křížová po 2 bodech.(jw)