BCM Sokolov - Aritma Praha 57:54

První utkání nové sezóny začaly v sobotu domácí hráčky velice špatně. V úvodní čtvrtině se nedokázaly prosadit proti svým soupeřkám a nedařilo se jim ani v obraně. Výsledkem byl hrozivý rozdíl ve skóre. Od druhé čtvrtiny zlepšily sokolovské dorostenky útok a když ho podepřely i výbornou obranou, podařilo se jim postupně stahovat náskok hostujících děvčat a v závěru třetí čtvrtiny šly poprvé do vedení. Poslední desetiminutovka řádné hrací doby byla poznamenána velkým množstvím odpískaných osobních chyb a následnými trestnými hody. Za stavu 51:53 střílely hosté celkem šest trestných hodů, ale naštěstí pro domácí, proměnily jen dva a muselo se prodlužovat. V prodloužení moc košů nepadlo, Sokolov dal dva koše za dva body a Aritma pouhý jeden trestný hod. Díky tomu se sokolovské dorostenky mohly radovat po velice náročném zápase z prvního vítězství v sezóně.
Po čtvrtinách 3:16, 24:27, 44:42, 53:53. Body BCM: Fazekašová 12, Štrudlová 9, Ondráčková 8, H. Hanušová, Obořilová a Vondrová po 5, Fritschová a Kyjovská po 4, Bartušková a Langerová po 2, Křížová 1 bod.

BCM Sokolov - WBA Sparta Praha B 59:66

Do zápasu vstoupily lépe domácí hráčky, které hned v úvodu první čtvrtiny si vytvořily malý, ale velice důležitý, náskok. Díky kvalitní obraně se sokolovským děvčatům dařilo udržovat náskok tří bodů až do začátku poslední čtvrtiny, kdy ho dokonce zvýšily až na sedm bodů. Pak ale přišel neočekávaný výpadek ve hře domácího družstva, které vlastním chybami umožnily soupeři otočit vývoj utkání v jeho prospěch. Šest minut vyhrály hostující hráčky rozdílem patnácti bodů a ujaly se tak vedení o deset bodů. V úplném závěru pak domácí ještě snížily na rozdíl sedmi bodů, ale na odvrácení porážky to bylo málo.
Po čtvrtinách 17:12, 32:29, 45:42. Body BCM: Fazekašová 16, Štrudlová 14, Bartušková, Fritschová a Obořilová po 6, Kyjovská a Ondráčková po 4, Vondrová 2 a Langerová 1 bod.
O víkendu doma hrají mladší dorostenky, v sobotu od 16 a v neděli od 9 hodin.