V lize starších dorostenek sehrály hráčky Basketbalového centra mládeže Sokolov o víkendu dvě utkání na hřištích svých soupeřů. V sobotu hrály v Benešově a v neděli pak v Pelhřimově.

BC Benešov 30
BCM Sokolov 56

Úvodní čtvrtina sobotního zápasu byla z obou stran velmi rozpačitá. Hráčkám obou družstev se nedařilo střelecky a dopouštěly se zbytečných chyb v útoku. Nízké skóre (7:10) je toho důkazem. Druhá čtvrtina patřila sokolovským dorostenkám, které se začaly více soustředit na obranu a zpřesnily střelbu. Výsledkem bylo vedení o třináct bodů v polovině zápasu. Ve třetí čtvrtině se pro změnu více prosazovaly domácí hráčky, kterým se podařilo snížit náskok Sokolova na šest bodů. Poslední desetiminutovka byla v režii hostujících děvčat, která zlepšenou obranou nedovolila dát svým soupeřkám jediný koš ze hry. Pouhé dva body, které domácí ve čtvrtině daly, byly z trestných hodů. Sokolovským dorostenkám se v této čtvrtině dařilo úspěšně zakončovat rychlé protiútoky a podařilo se jim tak od svých soupeřek odpoutat až na konečný rozdíl 26 bodů.
Po čtvrtinách 7:10, 11:24, 28:34. Body BCM: Kyjovská Klára 12, Fazekašová Petra a Obořilová Martina po 10, Ondráčková Simona 9, Štrudlová Michaela 6, Křížová Barbora 3, Hanušová Hana, Langerová Tereza a Vondrová Eliška po 2 bodech.

ŠBK Pelhřimov 42
BCM Sokolov 68

První čtvrtinu nedělního utkání, ve které se jim dařilo střelecky z tříbodové vzdálenosti (daly pět trojek), vyhrály sokolovské hráčky rozdílem sedmi bodů. Druhá čtvrtina rozhodla o dalším vývoji zápasu. Hostující hráčky jí vyhrály rozdílem čtrnácti bodů a svým soupeřkám povolily pouhé tři body za celou tuto čtvrtinu. Po přestávce se utkání vyrovnalo, protože domácí hráčky začaly hrát velice tvrdě a nečistě v obraně i v útoku. Hostujícím hráčkám chvíli trvalo než se s touto tvrdostí vyrovnaly a tak čtvrtina skončila 11 : 11. Závěrečnou čtvrtinu již opět vyhrály sokolovské dorostenky rozdílem pěti bodů a stejně jako v sobotu vyhrály celé utkání o 26 bodů.
Po čtvrtinách 15:22, 18:39, 29:50. Body BCM: Kyjovská Klára 20, Fazekašová Petra 19, Ondráčková Simona 15, Křížová Barbora 6, Langerová Tereza 4, Hanušová Hana a Štrudlová Michaela po 2 bodech.