Se Spartou uspěli jen na půl

SOKOLOV - Basketbalistky BCM Sokolov se proti pražské Spartě radovaly z jedné výhry.

1.4.2008

Dorostenky BCM.Foto: DENÍK

Liga starších dorostenek pokračovala o víkendu prvními dvěma koly nadstavbové části, tj. skupiny o 1. až 4. místo. V sobotu sehrály sokolovské dorostenky v Praze, v neděli pak odvetu v Sokolově.

WBA Sparta B - BCM Sokolov 68:65

Sobotní utkání bylo vyrovnané po celou hrací dobu, což dokazuje i výsledek jednotlivých čtvrtin. V šesté minutě první čtvrtiny vedly domácí hráčky rozdílem devíti bodů. Sokolovským dorostenkám se však podařilo zlepšenou obranou do konce čtvrtiny vyrovnat na 19:19. Ve druhé čtvrtině opět domácí odskočily na rozdíl devíti bodů na konci čtvrté minuty. Hostujícím hráčkám se však zase podařilo do přestávky skóre srovnat na 38:38.
Po přestávce se již žádnému z družstev nedařilo vytvořit větší bodový náskok. V poslední čtvrtině se hostům přestalo dařit střelecky a dopustily se několika zbytečných osobních chyb, které domácí trestaly úspěšnými trestnými hody. Domácí tak dotáhly utkání do vítězného konce. I přes porážku si zaslouží sokolovské dorostenky za předvedený výkon velkou pochvalu.
Po čtvrtinách 19:19, 38: 38, 51:52. Body BCM: Štrudlová Michaela 16, Obořilová Martina 15, Hanušová Hana a Křížová Barbora po 8, Ondráčková Simona 7, Kyjovská Klára 6 a Fazekašová Petra 5 bodů.

BCM Sokolov - WBA Sparta B 60:50

Nedělní odveta na domácím hřišti se hráčkám BCM Sokolov podařila na jedničku. Na konci šesté minuty první čtvrtiny prohrávaly 6:11 za následující čtyři minuty ale vedly 18:13. V polovině druhé čtvrtiny vedly domácí rozdílem pěti bodů. O tento náskok však, především díky špatnému doskakování, do konce čtvrtiny přišly a v polovině zápasu prohrávaly o dva body.
Po přestávce se situace z pohledu sokolovských hráček ještě zhoršila. V sedmé minutě již prohrávaly rozdílem deseti bodů a zdálo se, že o výsledku utkání je rozhodnuto. Zlepšením obrany, nasazením a bojovností se domácí vrátily do hry v závěru třetí čtvrtiny, když se jim podařilo stáhnout náskok Sparty na čtyři body. Úvod poslední desetiminutovky byl v režii sokolovských dorostenek, které šňůrou deseti bodů za sebou otočily skóre ve svůj prospěch. Vedení se ujaly ve třetí minutě a už si ho do konce zápasu nenechaly vzít.
Po čtvrtinách 18:15, 27:29, 37:41. Body BCM: Štrudlová Michaela 16, Ondráčková Simona 12, Fazekašová Petra 10, Křížová Barbora 6, Hanušová Hana a Obořilová Martina po 5, Kyjovská Klára 4 a Vondrová Eliška 2 body.

SERVIS

Výroba - Výroba Provozní zámečníci, údržbáři 27 000 Kč Provozní zámečníci, údržbáři provozní zámečník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27000 kč, mzda max. 32000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Způsob kontaktu:, - e-mailem : práce@chodos.cz, - telefonicky : Po - Pá od 6:30 do 14:30 hod na tel. čís. 352 619 275, , Požadavky:, - ŘP sk. B,C,E , - běžná údržba motorvých vozidel, - znalost technické dokumentace, kovových materiálů, - strojních součástí a polotovarů, - základní kurz svařování , , Zaměstnanecké výhody:, - 5 týdnů dovolené, - stravenky , - další benefity dle aktuálního programu. Pracoviště: Chodos chodov s. r. o., Nejdecká, č.p. 814, 357 35 Chodov u Karlových Var 1. Informace: Ilona Lišková, +420 352 619 220. Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 100 Kč Pomocní pracovníci ve smíšeném hospodářství terénni pracovník v oblasti ekologie. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Způsob kontaktu:, - telefonicky : 725 044 547, - e-mailem : anna.kozakova@naturaservis.cz, , Náplň práce: , , Realizace opatření zmírňujících negativní dopady na životní prostředí, Stavby dočasných a trvalých bariér na ochranu drobných obratlovců, Budování zídek pro plazy, Záchranné transfery rostlin a živočichů, Management biotopů zvláště chráněných a ohrožených druhů, , Požadavky:, , ŘP sk. B výhodou, Dobrá fyzická kondice, Kladný vztah ke zvířatům. Pracoviště: Naturaservis s.r.o.-001, 356 01 Sokolov 1. Informace: Anna Kozáková, +420 725 044 547. Výroba - Výroba Obsluha strojů 18 000 Kč Obsluha tkacích strojů Tkadlec, tkadlena. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Způsob hlášení uchazečů:, - e-mailem zasílat životopisy na hana.maresova@sametex.cz, , Kontaktní osoba: Hana Marešová 352 521 101, , Upřesňující informace:, , Prvotní kontakt: , - osobně v místě sídla firmy Čs. armády 830, Kraslice u paní Marešové v pondělí od 10.00 - 11.00 hodin, e-mailem: hana.maresova@sametex.cz nebo telefonicky: 352 521 101, , Pracovní doba:, 06.00 - 14.00 hodin, 14.00 - 22.00 hodin, 22.00 - 06.00 hodin, , Nabízíme: , - stravenky, bezúroční půjčku, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na relaxaci, výhodný telefonní tarif, , Místo výkonu práce: , - Havlíčkova 1880, Kraslice. Pracoviště: Sametex, spol. s r.o. - 001, Havlíčkova, č.p. 1880, 358 01 Kraslice. Informace: Hana Marešová, +420 352 521 101. Obchod - Obchod Vedoucí prodejny, provozu 17 000 Kč Vedoucí pracovních týmů v prodejnách vedoucí. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Způsob kontaktu:, - telefonicky : 354 420 826, - e-mailem : eva.hauptigova@tritia.cz, - osobně : Cheb, Truhlářská 7, , Pracovní doba po-pá 4:30 -12:30hod, 9:00-17:00 hod, - příspěvěk k penzijnímu fondu, , Místo výkonu práce: Kynšperk nad Ohří, Náměstí 5. května 6. Pracoviště: Tritia spol. s r.o. - kynšperk n.o., náměstí 5. května, č.p. 191, 357 51 Kynšperk nad Ohří. Informace: Eva Hauptigová, +420 354 420 826.

Ondřej Hudeček, kapitán VK ČEZ Karlovarsko

Vše se ukáže až na hřišti,“ dobře ví kapitán Ondřej Hudeček

Jiří Novák, trenér VK ČEZ Karlovarsko

Trenér Karlovarska Jiří Novák: O výsledek se porveme

Viktoria se loučila výhrou

Mariánské Lázně – Paráda. Mariánskolázeňská Viktoria se rozloučila s první částí Fortuna Divize A vítězstvím. Na svém stadionu v důležitém souboji udolala Soběslav 4:3.

Chci zde prodat, co umím, říká plzeňský odchovanec Vracovský

Sokolov - V sobotním utkání porazili hokejisté Baníku na svém ledě tým Letňan 5:1. Gólem a asistencí se na výhře podílel sokolovský útočník Tomáš Vracovský.

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.