První máj byl ve znamení časovek. Hned několik závodů se minulý týden zúčastnili bikeři z Team bike Březová.
MTB se jela z Chebu na Zelenou horu a absolvovali ji Robert Vokáč a Lukáš Kopecký z Team biku Březová. Vokáč v kadetech zabojoval a výkonem na hranici možností obsadil 5. místo. V kategorii M30 Kopecký zajel standardně a dokončil také na 5. místě.
Silniční časovka se jela v Chodově. Ve spojené kategorii juniorů a kadetů se představila hned trojice závodníků Team bike Březová. Pavel Kodl, David Mašek a Václav Viktorin se poprali o místa na stupních vítězů. Nakonec rozhodl asi postupný věkový rozdíl, když se po boji seřadili podle věku. Druhý Kodl, třetí Mašek a čtvrtý Viktorin.
Mezi žáky se startoval ještě Tomáš Viktorin který se na trati velmi trápil a nakonec dokončil pátý. V mužích ani ve veteránech TBB neměl zastoupení, ale v barvách SKP Sokolov zajel druhý nejrychlejší čas Tomáš Viktorin st.což znemnalo i druhé místo mezi veterány.
V neděli se na závodě Českého poháru na silnici prvních bodů dočkal David Mašek, který výborným výkonem vybojoval 19. místo. V závodě se jestě do první padesátky dostal Václav Viktorin na 47. místě.