Basketbalisté Sokolova úspěšní

SOKOLOV - Druholigoví basketbalisté BK Sokolov v domácím prostředí vyhrály oba dva zápasy. Předvedli pohledný basket a v tabulce se vyhoupli na průběžné páté místo.

28.11.2007

BK SokolovFoto:

Druhá basketbalová liga pokračovala sedmým a osmým kolem. Mužstvo BK Sokolov doma vyhrálo oba zápasy a v tabulce poskočilo na páté místo.

BK Sokolov - TJ Klatovy 95:50

Družstvo Klatov bylo v tabulce poslední a bez vítězství a tak se očekávalo snadné vítězství. První čtvrtina tomu i nasvědčovala, BK ji vyhrál 23:14. Domácím se dařila kombinace a na spolupráci hráčů nemohl soupeř najít protizbraň. „Pod vidinou vedení jsme ve druhé čtvrtině ztratili koncentraci a Klatovští náhle ožili. Začalo se jim dařit v útoku a tak z našeho náskoku pomalinku ukrajovali až na konečnou poločasovou remízu 38:38,“ popsal druhou čtvrtinu trenér Josef Primus.
Do třetí čtvrtiny BK nastoupil s odhodláním nepřipustit žádnou dramatickou koncovku a zdařilo se jim to na 100%. Výhra 34:4 hovoří za vše. „Zbytek utkání se již dohrál v poklidném tempu a tak jsme podle očekávání mohli oslavovat vysoké vítěztví,“ dodal další kouč Luděk Kratochvíl.
Čtvrtiny 23:14, 15:24, 34:4, 23:8. Body: Ježek 17, Stariat 16, Vážan 14, Štych 13, Smrčka 12, Kratochvíl 11, Zdeněk 6, Gróf 4, Kovář 2.

BK Sokolov -BK Strakonivce 87:74

V neděli byl soupeřem Sokolova nevyzpytatelný a ambiciózní celek ze Strakonic. Sice nováček, ale složen z mladých hráčů, kteří dokázali své umění v předešlých utkáních (na kontě měli 4 vítězství oproti sokolovským 2). Utkání bylo nesmírně vyrovnané od prvních minut a žádnému celku se nepodařilo získat výraznějsí vedení. První čtvrtina skončila 19:19 a také výsledek poločasu byl nerozhodný 36:36.
„Pro nás byl ovšem vývoj utkání přeci jen trochu více nepříznivý hlavně v tom, že Strariat nasbíral již v první čtvrtce čtyři osobní chyby. Některé velmi přísně odpískané a musel střídat, aby v případě dramatičtější koncovky mohl nastoupit a zúročit svoje dlouholeté zkušenosti,“ podotkl trenér Primus. Oproti začátku soutěže, kdy pro BK Sokolov byly třetí čtvrtiny snad zakleté, se jim tato čtvrtina povedla stejně jako v sobotu. Pod taktovkou Zdeňka a Grófa si domácí družstvo začalo budovat náskok a tak si otevřelo cestu k celkovému vítězství. Jedna skvělá kombinace střídala druhou, bezchybně zakončoval Radek Ježek a soupeř byl zcela dezorientovaný. Nevěděl si rady s pestrým útokem Sokolova. Vážan dobře nahradil Stariata ale i ostatní hrači hráli hráli skvěle, ať to byl Štych nebo Kratochvíl.
Náskok postupně narostl až na 19 bodů a to hlavně proto, že hosté prvních 6. minut třetí čtvrtiny prohráli 21:2. Po oddechovém čase 4 minuty před koncem třetí čtvrtiny vsadily Strakonice vše na jendu kartu, začaly riskovat a výbornou střelbou za tři začali náskok snižovat. Hosté dali za zbylých 14. minut utkání osm trojek.
„My jsme ovšem žádné drama nepřipustili, i když hosté se dostali až na rozdíl šesti bodů. Do hry opět vstoupil Stariat a za jeho přispění, klidnou a rozvážnou hrou, jsme soupeři opět odskočili na konečný výsledek 87:74. Celé družstvo zaslouží uznání za předvedenou hru a ti, kteří v hale nebyli, mohou jen litovat, že přišli o výborný a napínavý basketbal,“ dodal kouč Primus.
Čtvrtiny 19:19, 17:17, 32:16, 19:22. Body: Ježek 39, Zdeněk 11, Štych 9, Vážan 9, Kratochvíl 9, Stariat 4, Gróf 3.

SERVIS

Výroba - Výroba Lakýrníci 20 000 Kč Lakýrníci automobilů a jiných vozidel Autolakýrník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Způsob kontaktu uchazeče:, - e-mailem: p.fric@marent.cz, - osobně: Stará Březovská 531, Sokolov PO-PÁ 10:00-13:00 h., , Požadujeme:, - požadovaná praxe v oboru 3 roky, - řidičský průkaz sk.B, , Upřesňující informace: , - strukturovaný životopis zaslat e-mailem na p.fric@marent.cz nebo osobně do sídla pobočky Půjčovny MARENT, Stará Březovská 531, Sokolov, (naproti vjezdu do čerpací stanice TANK ONO). , , Místo výkonu práce: Sokolov. Pracoviště: Půjčovna marent s.r.o. 001, 356 01 Sokolov 1. Informace: Petr Fric, . Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 14 000 Kč Číšníci a servírky Číšník, servírka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 14000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: DPP, DPČ, , Způsob kontaktu uchazeče:, - telefonicky Andrei Konev - 774 650 171, - e-mailem: info.vitkov@gmail.com, , Upřesňující informace:, - při osobní schůzce je nutno sebou mít životopis, - do zaměstnání není dopravní obslužitelnost - pouze vlastní dopravou, - znalost NJ, AJ , RJ výhodou, , Pracovní doba: dle dohody, , Místo výkonu práce: Hrušková 68, 356 01 Sokolov. Pracoviště: Markon inc. s.r.o. - 001, 356 01 Sokolov 1. Informace: Andrei Koenev, +420 774 650 171. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 8 000 Kč Číšníci a servírky Servírka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 8000 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Způsob kontaktu:, - osobně - na adrese : Staré náměstí 34, Sokolov 35601, , Upřesňující informace:, - základy německého jazyka, - obsluha, , Místo výkonu práce: Staré náměstí 34, 356 01 Sokolov, , Pracovní doba: dle domluvy. Pracoviště: Jarmila molodovcová - 001, Staré náměstí, č.p. 34, 356 01 Sokolov 1. Informace: Jarmila Molodovcová, . Výroba - Výroba Obsluha strojů 20 000 Kč Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla Strojník - pomocná síla. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 25. Poznámka: Způsob kontaktu uchazeče:, - telefonicky Filipovičová L. 352 372 162 Po-Pá 8:00-14:00 hodin, - e-mailem: Lucie.filipovicova@eu.o-i.com, - osobně Sklářská 546, 375 34 Nové Sedlo - vrátnice, , Upřesňující informace:, - Obsluha sklářských automatů., - Zajištění včasného mazání tvarovacích forem, odstraňování závad., - Výměna formového vybavení stroje., - Kontrola kvality výrobků daného stroje., - Dodržování pravidel BOZP., - Pracovní zkušenosti na obdobné pozici výhodou, - Ukrajinský jazyk na komunikativní úrovni výhodou, , , Zaměstnanecké výhody:, - Měsíční prémie, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou a volný čas v hodnotě 8300Kč/rok, příspěvek na dopravu, dárkové poukazy za dodržování BOZP, týden dovolené navíc. Pracoviště: O-i manufacturing czech republic, a.s. - oo1 závod nové sedlo, Sklářská, č.p. 546, 357 34 Nové Sedlo u Lokte. Informace: Lucie Filipovičová, +420 352 372 162.

Ostrovu se postaví do cesty Hostouň

Slavii prověří Litoměřicko, půjde o důležité body

Šlágr? Góly, karty, záchranky

Radošov - Kdo o víkendu zavítal na stadion pod radošovským mostem, určitě nelitoval. Ve šlágru okresní III. třídy béčkové skupiny se totiž proti sobě postavily Kyselka a Stružná, tedy dva týmy, které se velmi dobře znají a jejich souboje vždy přinášejí zajímavou podívanou.

Bez prohry stále Dalovice a Kolová

Karlovarsko - Spanilá jízda okresním přeborem Karlovarska v podání dalovické Čechie a kolovského Ajaxu i nadále pokračuje.

Hurricani schytali krutý výprask

Karlovy Vary - Na první domácí výhru si florbalisté FB Hurrican Karlovy Vary ještě musí v I. lize mužů počkat. O víkendu totiž dostali pořádnou lekci z produktivity od pražských Black Angels, kteří si odvezli vysokou výhru 9:3.

Utkání roku je zde. Sokolov vyzve ostravský Baník

Sokolov - Den D, hodina H. Fotbalisté Baníku Sokolov dnes od 16 hodin nastoupí ve třetím kole českého poháru doma proti Baníku Ostrava.