Dalšími dvěma zápasy pokračovala liga basketbalových kadetů BŠM Sokolov. Tentokráte Sokolováci z BŠM zavítali do severních Čech, kde se nejprve v sobotu střetli s celkem Mladé Boleslavi a následně v neděli hráli na palubovce České Lípy.

TJ AŠ Mladá Boleslav - BŠM Sokolov 74:95

V utkání s dosavadním lídrem soutěže si chtěli sokolovští hráči vylepšit dosavadní bilanci a s tímto cílem do utkání také vstoupili. Od prvních minut byli hosté více kreativní. Dobrou obranou a rychlým protiútokem soupeře přehrávali. Během druhého poločasu dostali více prostoru na hřišti hráči z lavičky a závěr si již všichni hráči základní sestavy vychutnávali v roli diváků.
Poločas 28:45. Body BŠM: Gargula 24, Fuksa 24, Rychnavský 23, Heidler 11, Mareš 8, Ulman 3, Timko 2.

BK Česká Lípa -BŠM Sokolov 69:64

O tomto utkání snad nelze ani napsat solidní komentář. Pokud dosavadní výkony rozhodčích v průběhu soutěže byli milým překvapením, tento zápas vše změnil. Ukázkový příklad jak rozhodčí dokáží ovlivnit zápas, resp. jej přímo rozhodnout. Hosté ze Sokolova v utkání jasně dominovali a soupeře z České Lípy přehrávali ve všch směrech. I přes nepřesné výroky rozhodčích si do poločasu dokázali dokonce vytvořit dvaceti bodový náskok.
To co však následovalo po přestávce je však velice smutné. Zápas se změnil v noční můru Sokolováků. Poměr faulů byl pět domácích ku dvaceti hostů! Ve druhém poločase domácí stříleli 34 trestných hodů a hosté ze Sokolova jen jeden jediný! V momentu, kdy si již rozhodčí Salaš nevěděl rady, začal udílel jednu technickou chybu za druhou, v utkání rozdal hned čtyři, samozřejmě všechny družstvu hostů. Nezbývá než na tuto chmurnou událost co nejdříve zapomenout a doufat, že se již nebude opakovat.
Poločas 25:46. Body BŠM: Fuksa 15, Heidler 14, Fiala 14, Rychnavský 9, Gargula 6, Mareš 4, Vejvoda 2.