První desetiminutovka jasně patřila domácím děvčatům. Ty si vytvořily až desetibodová náskok, ale o ten ve během druhé čtvrtky rychle přišly. Korejky přepnuly na vyšší rychlost a začalo se jim dařit ve střelbě. Naopak Češkám nevycházelo vůbec nic. Do šaten se tak šlo za stavu 23:31 v neprospěch pořádajícího týmu. Ve třetí třetině byly opět aktivnější domácí a rychle začali stahovat náskok jihokorejského týmu. Po půlhodině čistého času hry svítilo na ukazateli skóre 40:42.

O vítězi tak mělo rozhodnout posledních deset minut. Svěřenkyně Lubora Blažka se dokázaly prosadit a nastřílely sedmnáct bodíků. Jihokorejsky přidali jen jedenáct bodů a o vítězi tak bylo rozhodnuto. „S výsledkem i s nasazením hráček jsem spokojený s výjimkou druhé čtvrtiny. Tam jsme hrubě propadli. Zřejmě si hráčky myslely, že to půjde samo, když jsme po prvních několika minutách vedli téměř o deset bodů. Soupeř se ale sám neporazí a to si naše hráčky musí uvědomit. Nesmíme polevovat, jinak nás soupeř bude trestat," ohlížel se za utkáním trenér Lubor Blažek.

Česká republika – Jižní Korea 57:53 (23:31). Nejvíce bodů: Vítečková 14, Kulichová a Veselá 10 – Kangová 16, Limová 12, Parková 9. Pět chyb: 1:0 (Bartoňová). Diváci: 1100. Rozhodčí: Dolínek, Vyklický, Hošek.