Pořadatelé z Team bike Březová připravili pro tuto příležitost nový okruh, sice o jeden a půl kilometru kratší než původní, zato techničtější. Představilo se na něm víc jak sto závodníků, polovina z nich v kategoriích mládeže, a bojovalo se o 16 sad medailí.
Nejúspěšnějšími týmy podle počtu titulů byli Ašští bikeři a Kadaňský Hnízdil team, oba týmy získaly shodně po třech titulech, po dvou zlatých si odvezli závodníci Plamene Chodov a Cykloteamu Ostrov. V součtu všech medailí dopadli nejlépe Ašští bikeři, kteří jich vybojovali rovný tucet, druhý v pořadí, pořádající Team bike Březová, jich získal 10.

Výsledky podle kategorií

Muži do 29 let: 1. Vojta Marvan (Hnízdil Team) 71:00, 2. Miroslav Brill (Wattsenglish) 73:15, 3. Radovan Fišer (Team bike Březová) 74:00;

muži nad 30: 1. Luboš Oubrecht (Bishop Cheb) 63:26, 2. Jan Jiříček (Team bike Březová) 68:21, 3. Petr Jícha (ZS Coxys Domo) 69:37;

muži nad 40: 1. Petr Grobheiser (Tri Cheb) 59:00, 2. Petr Ontko 60:07, 3. Jiří Bartoš (oba Team bike Březová) 62:51;

muži nad 50: 1. Vít Hanuš (Koruna Pralines) 49:58, 2. Jiří Toms 52:53, 3. Tibor Csipka (oba Team bike Březová) 56:46;

ženy: 1. Hana Ježková (Hnízdil Team) 53:13, 2. Dana Kopecká (ZS Coxys Domo) 58:08, 3. Petra Rousová (Bishop Cheb) 55:15 min.
Kategorie mládeže,

děti I (2003 a ml.): 1. Tomáš Benc (Habartov), 2. Lucie Pavlíková (Cykloteam Ostrov), 3. Zuzana Smolíková (Slavia KV);

děti II (2002/00), kluci: 1. Karel Macán (Plamen Chodov), 2. Martin Landiga (Slavia KV), 3. Ladislav Střapek (Ašští bikeři);

holky: 1. Sára Kloučková, 2. Daniela Hnítková (obě Ašští bikeři) 3. Eliška Pěčová (Team bike Březová);

mladší žactvo (99/97), děvčata: 1. Amanda Stašková (Ašští bikeři), 2. Aneta Klauková (Cykloteam Ostrov), 3. Kateřina Lacinová (Ašští bikeři);

chlapci: 1. Vojta Kočí (Cykloteam Ostrov), 2. Karel Tyrpekl (Profisport Cheb), 3. Vojta Klauko (Cykloteam Ostrov);

starší žactvo (96/95), děvčata: 1. Aneta Klauková (Cykloteam Ostrov), 2. Lenka Koudelková, 3. Klaudie Strnadová (obě Ašští bikeři);

chlapci: 1. Martin Kubík (Plamen Chodov), 2. Kuba Ficenec (Slavia KV), 3. Přemek Novák (Ašští bikeři);

kadetky (94/93): 1. Petra Nováková (Slavia KV), 2. Petra Janusová (Team bike Březová), 3. Lucie Ficenecová (Slavia KV);

kadeti: 1. Pavel Kuzma, 2. Jiří Svoboda (oba Ašští bikeři), 3. Petr Šulc (Wattsenglish);

junioři (91/92): 1. Petr Ježek, 2. Dan Aichingr (oba Hnizdil Team), 3. Jindřich Tůma (Ašští bikeři).