V pohodové atmosféře, a dokonce s výměnou místa ji získal pouze tandem Panzer – Kopecký. Zato stříbrných medailí získali hned pět. Ale postupně. První medaili pro Team bike Březová získala mezi dívkami do 9 let Eliška Pěčová, která málem do závodu ani neodstartovala.

Pak se však do toho zakousla a bronzová medaile byla zaslouženou odměnou. Téměř jistá medaile se čekala od kadetky Petry Janusové. Ta trochu hůře odstartovala, ale vytrvalým tempem dojela na druhém místě. V mládežnících už se však více čekat nemohlo, i když ambice by byly. Kadet Robert Vokáč a junior Pavel Kodl léčí úrazy z předešlých závodů a další kadet Václav Viktorin startoval na českém poháru v Hradci Králové.

V kategorii M50 je startovní pole poměrně vyrovnané. Přesto i zde se doufalo v medaili, a dokonce po očku se pošilhávalo po zlatu. Na zlato to nevyšlo, ale další příčky na stupních vítězů domácí získali. Na druhém místě dojel Jiří Toms a Tibor Csipka pak třetí. M40 pro Team bike dopadly stejně jako „padesátky“. Zlato pryč, ale stříbro a bronz doma. Získali je Petr Ontko a Jiří Bartoš. V M30 velmi dobře zajel Jan Jiříček.

Dlouho bojoval o stříbro a to nakonec také získal. V elitní kategorii mužů měl nejvíce šancí Radek Fišer a s tím také odstartoval. První kola jel v kontaktu se „zlatem“, postupně však trošičku ztratil, a musel se spokojit s pěkným bronzem. V poslední kategorii příchozích mohli startovat všichni bez rozdílu věku a pohlaví, kteří se necítili na hlavní závody. Zde si v barvách pořadatelů stříbro vybojoval Petr Toms.
Přes nesporné a dobré sportovní výsledky získali členové TBB řadu pochval za uspořádání celé akce, kterou od mikrofonu moderoval starosta Březové Miroslav Bouda.